Період публікації:

від

до

Категорія:

Закінчилась серія товариських футбольних матчів "На крилах дружніх змагань"

Опубліковано: Четвер, 20 липня 2017 

min
max

Упродовж 12-17 липня 2017 року на футбольних полях Львівщини та Івано-Франківщини завершилася серія футбольних матчів "На крилах дружніх змагань" за участю юнацької збірної команди Спілки Української Молоді з США. Юні футболісти - вихідці з українських родин США мали можливість, зокрема на Львівщини провести цікаві й напружені поєдинки зі своїми ровесниками з команд Львівського училища фізичної культури та дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати». За підтримки футбольної та спортивної громади Львівщини, провідних футбольних арбітрів області такі зустрічі відбулися на кращих стадіонах – «Арені Львів» та імені Богдана Маркевича у Винниках, де їх вітали начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, голова Федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо, директор Львівського УФК Степан Родак, Заслужений тренер України Мирон Маркевич, легенда львівського й українського футболу Степан Юрчишин, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба, директор СДЮШОР «Карпати» Ігор Савицький та інші. На згаду про спільні футболі баталії господарі та гості обмінялися пам’ятними вимпелами, шарфами та сувенірами.

Юні українські американські футболісти, які прибули в Україну разом зі своїми рідними, провели також перед цим ще матчі на стадіонах Івано-Франківська, Коломиї та Калуша. Як зауважив організатор такої масштабної поїздки Михайло (Майкл) Тамашевський – ця перша зустріч обов’язково не буде останньою, а щирі враження від перебування на українській землі надовго збережуться в пам’яті юних футболістів Спілки Української Молоді з США та їхніх батьків.

 

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Футбольний м'яч - найкращий друг Футбольний м'яч - найкращий друг Опубліковано: Неділя, 07 травня 2017 Весна на шкільному майданчику весело грає в футбол. Весно, пильнуй-но за м'ячиком - від учнів отримаєш гол! Улюблена гра у початковій школі і для хлопців, і для дівчат - ФУТБОЛ!

Переглядів: 111 Коментарів: 0

Відділи освіти

Четверо футболістів ЛУФК готуються до еліт-раунду Євро-2018 Четверо футболістів ЛУФК готуються до еліт-раунду Євро-2018 Опубліковано: Понеділок, 19 лютого 2018 Відразу четверо футболістів Львівського училища фізичної культури запрошені до юнацької збірної команди України (гравці віком до 17 років) на другий етап підготовки до еліт-раунду чемпіонату Європи. Це учні 11 класу Артем Данилюк, Данило Сікан, Вадим Мельнійчук та Владислав Мудрик (на фото). Навчально-тренувальний...

Переглядів: 61 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
15 - 17 березня 2018

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Вівторок, 26 грудня 2017


Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини


 

Ми у Facebook
Ми у Facebook