Період публікації:

від

до

Категорія:

Національна академія Сухопутних військ імені Гетьмана Сагайдачного була, є і буде – Президент

Опубліковано: Понеділок, 17 липня 2017 

min
max

Жодних трансформацій, реформування чи перенесення львівської Національної академії Сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного не буде, наголошує Президент Петро Порошенко.

«Жодного курсанта, жодного викладача, жодного військового, жодних учбових механізмів ніхто не забере з академії. І не дозволю це зробити разом з Міністром. Нам потрібно більше танкістів. І де, як не у Львові, виховувати не тільки фахівців, але й патріотів?», - заявив Глава держави під час відвідання Державного підприємства «Львівський бронетанковий завод» в ході робочої поїздки до Львівської області.

«І в планах не було, не дозволив би це робити, будь-які нападки на львівську академію. Моя позиція, як позиція Верховного Головнокомандувача незмінна – Національна академія Сухопутних військ імені Гетьмана Сагайдачного була, є і буде», - додав Петро Порошенко, зауваживши, що заяви про її перенесення не відповідають дійсності.

Президент підкреслив, що академія є не лише гордістю міста Львова, а й гордістю області, країни, адже готує кращих фахівців військової справи. «Для мене це надзвичайно важливо. Восьмеро випускників академії стали Героями України. На сьогоднішній день це кожен шостий з героїв, які отримали це високе звання в бою за останні три роки», - констатував він. Глава держави зазначив, що разом зі зростанням престижу військовослужбовця подвоївся і набір в академію. «Ми значно збільшили кількість курсантів, які зараз навчаються в стінах цього славетного учбового закладу. Конкурс на окремі професії сягає 48 осіб на одне місце. Це є престиж академії, це є престиж військової праці, статусу українського військовослужбовця», - сказав Петро Порошенко.

Він також повідомив, що за його дорученням лише за останній рік Міністр оборони виділив 90 млн грн. на додаткове фінансування навчального закладу, а в якості учбових приміщень було введено в експлуатацію 14 тис. квадратних метрів нових площ. «Це демонструє і моє, як Верховного Головнокомандувача, і Міністра, і Начальника Генерального штабу ставлення до академії», - наголосив Президент.

Президент вважає, що одним із свідчень значимості академії є також і присвоєння їй у 2015 році статусу національної. «Офіцерів в Збройних Силах не вистачає, в тому числі офіцерів-танкістів. Тому прийнято рішення підвищити статус харківського факультету до інституту (факультет військової підготовки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» - ред.). Але хочу окремо наголосити – аж ніяк це не зачепить львівську академію, бо там готуються механіки, а тут готуються командири танків», - також підкреслив Глава держави. Петро Порошенко наголосив, що львівська академія зберегла атмосферу, в якій виховуються мужні українські воїни. «Справа не тільки в унікальній навчальній базі. Справа не тільки в матеріалі, бо можна придбати найсучасніший танк. Але якщо ти не будеш мати воїна-професіонала і патріота – це буде просто залізо. Головне в даному випадку – це атмосфера», - наголосив Президент. Він зазначив, що виховання патріотизму є життєвонеобхідним компонентом для формування справжніх захисників Вітчизни – сильних не лише бойовим вишкілом, але й українським духом.

Немає коментарів

Схожі статті:

Освітянські веслярі вийшли у фінал змагань з веслування на “Стрімкі човни” Освітянські веслярі вийшли у фінал змагань з веслування на “Стрімкі човни” Опубліковано: Середа, 19 липня 2017 15-16 липня 2016 року в смт.Добротвір Кам’янка-Бузького району відбулися західноукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное “Стрімкі човни”. За перемогу на водоймі змагались близько 250 веслярів з Луцька та Івано-Франківська, Ковеля та Бурштина, Новодністоровська та Хмельницького, Волочиська...

Переглядів: 20 Коментарів: 0

Фізичне та патріотичне виховання

Учасники всеукраїнських «Ігор нескорених» прибули до Самбора Учасники всеукраїнських «Ігор нескорених» прибули до Самбора Опубліковано: Понеділок, 10 липня 2017 Сьогодні, 10 липня, до Самбора Львівської області прибув восьмий змагальний потяг єднання України «Труханівська Січ». Молодь з усієї України пройде вишкіл та візьме участь у всеукраїнських військово-спортивних іграх «Ігри нескорених». Молодіжних посланців урочисто зустріли за давнім українським звичаєм...

Переглядів: 25 Коментарів: 0

Фізичне та патріотичне виховання
Анонси
Календар подій

Всеукраїнський фестиваль інновацій
27 - 29 вересня 2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017


Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»
05 жовтня 2017

Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»

Опубліковано: Понеділок, 12 Червня 2017


Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»
24 - 26 жовтня 2017

Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 29 травня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Активна робота учнів ДНЗ «Львівське ВПХУ» та ГО «Хенд Мейд по-львівськи для Армії руками волонтерів»

Упродовж 2016-2017 навчального року учні та працівники ДНЗ «Львівське ВПХУ» тісно співпрацювали з ГО «Хенд Мейд по-львівськи для Армії руками волонтерів». Сьогодні ніхто не повинен залишатися осторонь подій на фронті,...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook