Період публікації:

від

до

Категорія:

Велосипедний спорт

Опубліковано: П`ятниця, 14 липня 2017 

min
max

Чемпіонат України з велосипедного спорту на треку.
В період з 4 по 9 липня 2017 року збірна команда району прийняла участь у чемпіонаті України з велосипедного спорту на треку, який проходив на відремонтованому відкритому велотреку з бетонним покриттям Навчально-спортивної бази «Динамо» у м.Харків.
Змагання чемпіонату України з велосипедного спорту на треку проходили серед юнаків та дівчат. Головний суддя змагань – Ірина Гунбіна. До міста Харкова позмагатися приїхали понад 100 учасників із різних куточків України в тому числі й члени національної збірної України, які готуються до старту на європейському чемпіонаті.
Учасниками цих змагань були і чотири вихованці Жовківського відділення велосипедного спорту Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Тренер - заслужений тренер України Михайло Колодій. Серед юнаків успішно виступили жовківчани Андрій Ганзін та Володимир Руснак, які вибороли 7 медалей. В даний час вони тренуються в складі збірної команди Львівщини, кандидати на майбутні Олімпійські ігри. Змагання відбулися з семи видів програм. Відповідно за підсумками змагань з велоспорту команда жовківчан виборола 9 медалей, з них 2 золоті, 1 срібна та 6 бронзових. Вже сьогодні жовківчанин Андрій Ганзін зарахований на навчання до Львівського училища фізичної культури і є стипендіатом Жовківської міської ради. Дуже приємно те, що наші жовківчани і надалі радують нас хорошими спортивними результатами.

Немає коментарів

Схожі статті:

 День казки День казки Опубліковано: Понеділок, 10 липня 2017 Росинка. День казки. Кіт не зовсім у чоботях, чи Стара казка на сучасний лад. Мабуть, немає такої людини, дорослої чи малої, яка б не уявляла себе принцесою чи шляхетним лицарем, не мріяла потрапити у чудо-казку, особливо якщо це не просто стара казка, а трішки оновлена. І наші загони змагалися за...

Переглядів: 33 Коментарів: 0

Відділи освіти

День навпаки День навпаки Опубліковано: Понеділок, 10 липня 2017 акнисоР. День навпаки - це коли ранок розпочинається з дискотеки, а не традиційної руханки! Жителі табору провели його у різному взутті, в одязі навиворіт, зі смішними зачісками..., а вихователі перевтілились у загадкових персонажів)

Переглядів: 30 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Всеукраїнський фестиваль інновацій
27 - 29 вересня 2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017


Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»
05 жовтня 2017

Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»

Опубліковано: Понеділок, 12 Червня 2017


Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»
24 - 26 жовтня 2017

Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 29 травня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Активна робота учнів ДНЗ «Львівське ВПХУ» та ГО «Хенд Мейд по-львівськи для Армії руками волонтерів»

Упродовж 2016-2017 навчального року учні та працівники ДНЗ «Львівське ВПХУ» тісно співпрацювали з ГО «Хенд Мейд по-львівськи для Армії руками волонтерів». Сьогодні ніхто не повинен залишатися осторонь подій на фронті,...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook