Період публікації:

від

до

Категорія:

Студенти відвідали музей споживчої кооперації Львівщини (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 07 липня 2017 

min
max

Напередодні Міжнародного дня кооперації випускники та студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права мали змогу відвідати музей споживчої кооперації Львівщини, який знаходиться у приміщені навчального закладу.

Цей день для колективу особливий, бо саме кооперація покликана для того, щоб наочно продемонструвати співпрацю і єдність, солідарність усіх членів і працівників кооперативних співтовариств, об`єднань і підприємств в загальній боротьбі за демократію, соціальний прогрес, за набагато кращі умови праці і життя для людей, за спільність в ухваленні рішень стосовно єдиних проблем кооперативного руху. Кооперативна Львівщина шанує свою славну історію, започатковану у далекому 1883 році зі створення у Львові першої кооперативної установи на землях Галичини під назвою «Народна торгівля», що дала поштовх потужному економічному відродженню краю. Кооперативний рух відіграє неймовірно велику роль в житті нашого регіону та країни. Завдяки йому забезпечується зайнятість людей, задоволення культурних і соціально-економічних потреб населення, а також використання місцевих ресурсів на найбільш оптимальному рівні.

Провела екскурсію викладач вищої категорії Марія Ільків, яка розповіла про історію розвитку споживчої кооперації, навчального закладу, кооперативного руху, кооперативної освіти та про видатних кооператорів, які внесли вагомий внесок у розбудову кооперації регіону та економіку країни загалом.

Хвилиною мовчання вшанували тих, кого з нами нема: це кооператорів, які внесли колосальний внесок у розвиток нашої кооперації.

Цьогоріч, за збігом обставин, у 77 День народження Львівського кооперативного коледжу економіки і права вся українська кооперативна спільнота вшановувала ювілей – 150-річчя від заснування першого в Україні споживчого товариства, яке стало основою споживчої кооперації, на якому впродовж багатьох десятиліть, здобуваючи загальносвітовий досвід і національні особливості, формувалась, розвивалась, вдосконалювалась і реформувалася споживча кооперація нашої держави. За цей період часу споживча кооперація пройшла великий і складний шлях, на якому були злети і падіння та й суворі випробування, але, не дивлячись ні на що, довела свою життєздатність. Народжена народом і для народу, споживча кооперація не зраджувала своєму основному принципу служити українському народу-пайовикам, сільським жителям, працювати в ім’я їхніх інтересів, підтверджуючи своє соціальне призначення.

З привітальними словами до колективу та студентства звернулась директор коледжу Наталія Зубко: «Дорога кооперативно родино, хай любов, добро і тепло сердець поєднає всіх нас. Нехай мир і спокій буде в нашій Україні та кооперативній родині».

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

Педагогічний колектив Львівського кооперативного коледжу економіки і права відвідав Яворівщину (фото) Педагогічний колектив Львівського кооперативного коледжу економіки і права відвідав Яворівщину (фото) Опубліковано: Понеділок, 03 липня 2017 Доброю традицією стало декілька років поспіль, за ініціативи директора Львівського кооперативного коледжу економіки і права Наталії Зубко, в кінці навчального року відвідування святих місць, ознайомлення з особливостями Західного регіону та роботою кооперативних підприємств з метою поєднання теорії з...

Переглядів: 48 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права відвідали Музей визвольної боротьби України (фото) Студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права відвідали Музей визвольної боротьби України (фото) Опубліковано: Четвер, 29 Червня 2017 Протягом тижня проходили екскурсії, організовані викладачем циклової комісії мовних дисциплін Лідією Ільків для студентів І та ІІ курсів, груп Фн-Оц-16, ХТ(н)-16, Грс-16, Фн-Оц-15, ПВ(н)-15, КТ(н)-15, Львівського кооперативного коледжу економіки і права до Музею визвольної боротьби України. Метою...

Переглядів: 98 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій

Всеукраїнський фестиваль інновацій
27 - 29 вересня 2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017


Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»
05 жовтня 2017

Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»

Опубліковано: Понеділок, 12 Червня 2017


Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»
24 - 26 жовтня 2017

Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 29 травня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Активна робота учнів ДНЗ «Львівське ВПХУ» та ГО «Хенд Мейд по-львівськи для Армії руками волонтерів»

Упродовж 2016-2017 навчального року учні та працівники ДНЗ «Львівське ВПХУ» тісно співпрацювали з ГО «Хенд Мейд по-львівськи для Армії руками волонтерів». Сьогодні ніхто не повинен залишатися осторонь подій на фронті,...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook