Період публікації:

від

до

Категорія:

Степан Пахолко у Великоглібовицькій ЗОШ І – ІІІ ст. ім. Ю. Головінського

Опубліковано: Четвер, 29 Червня 2017 

min
max

Учні Великоглібовицької ЗОШ І –ІІІ ст. ім. Юліана Головінського та пластуни зустрілися  з  членом Сенату ОУН, членом проводу ЛОО ОУН Степаном Пахолком , відомим краєзнавцем , фалеристом .

Обговорювалися питання відзнак Пласту, відзнак національно-визвольної боротьби 1914-1952 України. Він розповів, з якої нагоди вручалися певні символи, хто виготовляв їх, де вони зберігалися та багато цікавої, досі маловідомої інформації. До кожної теми подано кольорові ілюстрації – зображення орденів, медалей, відзнак, пряжок, перстенів, котильйонів тощо.
Нікого не залишила байдужим розповідь про боротьбу українського народу , його вклад в історію . Степан Пахолко ознайомив із книгами написаними в співавторстві з Михайлом Дмитрівом  «Історія закарбована в металі » та у співавторстві з Орестом Круковим  книгою-альбомом  «Українська фалеристика».  Автором за тридцять років дослідницької праці виявлено понад дев’ятсот відзнак – свідків героїчного та трагічного минулого, які були частиною національно-визвольної боротьби українського народу і стали символами поваги до нашої  історії.

Спілкування з учнями  відбулося в теплій невимушеній атмосфері. Пан Степан поділився глибокими знаннями з історії розвитку Пласту та Пластових відзнак. Зацікавленість пластуни виявили у формі різнобічних запитань.
          Зустріч із краєзнацем-фалеристом сприяла вихованню національної гідності, почуття патріотизму та гордості за своїх земляків. Щиро дякуємо Степану Пахолку за зустріч.

Немає коментарів

Схожі статті:

День Валентина в Свірзькій ЗОШ День Валентина в Свірзькій ЗОШ Опубліковано: Понеділок, 19 лютого 2018        14 лютого 2018 року у  Свірзькій  ЗОШ  відбувся  вечір до Дня  святого Валентина. У цей день учні 10 класу (кл.кер. Цимбала С. М.) розповіли цікаві легенди  про  закоханих,  продекламували  вірші про кохання, дует (Сеньківська І., Грищишин Н.) виконав пісню “Хуртовина”. На святі були проведені...

Переглядів: 17 Коментарів: 0

Відділи освіти

Зустріч зі школою Зустріч зі школою Опубліковано: Понеділок, 19 лютого 2018        10 лютого 2018 року у Свірзькій ЗОШ відбувся вечір зустрічі з випускниками 1978, 1983, 1988, 1993, 1998, 2003, 2008, 2013 років. Так, це справді свято зустрічі з шкільними друзями, яке вже вкотре традиційно проводиться у стінах рідної школи. Випускники  зустрілися з вчителями - наставниками, однокласниками,...

Переглядів: 15 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
15 - 17 березня 2018

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Вівторок, 26 грудня 2017


Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини


 

Ми у Facebook
Ми у Facebook