Період публікації:

від

до

Категорія:

Степан Пахолко у Великоглібовицькій ЗОШ І – ІІІ ст. ім. Ю. Головінського

Опубліковано: Четвер, 29 Червня 2017 

min
max

Учні Великоглібовицької ЗОШ І –ІІІ ст. ім. Юліана Головінського та пластуни зустрілися  з  членом Сенату ОУН, членом проводу ЛОО ОУН Степаном Пахолком , відомим краєзнавцем , фалеристом .

Обговорювалися питання відзнак Пласту, відзнак національно-визвольної боротьби 1914-1952 України. Він розповів, з якої нагоди вручалися певні символи, хто виготовляв їх, де вони зберігалися та багато цікавої, досі маловідомої інформації. До кожної теми подано кольорові ілюстрації – зображення орденів, медалей, відзнак, пряжок, перстенів, котильйонів тощо.
Нікого не залишила байдужим розповідь про боротьбу українського народу , його вклад в історію . Степан Пахолко ознайомив із книгами написаними в співавторстві з Михайлом Дмитрівом  «Історія закарбована в металі » та у співавторстві з Орестом Круковим  книгою-альбомом  «Українська фалеристика».  Автором за тридцять років дослідницької праці виявлено понад дев’ятсот відзнак – свідків героїчного та трагічного минулого, які були частиною національно-визвольної боротьби українського народу і стали символами поваги до нашої  історії.

Спілкування з учнями  відбулося в теплій невимушеній атмосфері. Пан Степан поділився глибокими знаннями з історії розвитку Пласту та Пластових відзнак. Зацікавленість пластуни виявили у формі різнобічних запитань.
          Зустріч із краєзнацем-фалеристом сприяла вихованню національної гідності, почуття патріотизму та гордості за своїх земляків. Щиро дякуємо Степану Пахолку за зустріч.

Немає коментарів

Схожі статті:

Призове місце в обласному конкурсі Призове місце в обласному конкурсі Опубліковано: Понеділок, 21 травня 2018       Учні 10 класу  НВК «ЗНЗ I-III ст. ДНЗ» ім. А. Костирки с. Костенів здобули II призове  місце на обласному конкурсі учнівських бізнес-планів, організованому кафедрою менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту НУ «Львівська Політехніка». Конкурс проводився для учнів старших класів...

Переглядів: 58 Коментарів: 0

Відділи освіти

Спасибі, мамо, за любов святу Спасибі, мамо, за любов святу Опубліковано: Понеділок, 21 травня 2018     14 травня 2018 року у філії НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» с.Виписки ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О.Ковча» відбулося святкування Дня матері. Свято організувала і провела вчитель історії Лавнік М.С. Активну участь у підготовці  виховного  заходу  та  його проведенні взяли учні 1-7 класів, які...

Переглядів: 41 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook