Період публікації:

від

до

Категорія:

Степан Пахолко у Великоглібовицькій ЗОШ І – ІІІ ст. ім. Ю. Головінського

Опубліковано: Четвер, 29 Червня 2017 

min
max

Учні Великоглібовицької ЗОШ І –ІІІ ст. ім. Юліана Головінського та пластуни зустрілися  з  членом Сенату ОУН, членом проводу ЛОО ОУН Степаном Пахолком , відомим краєзнавцем , фалеристом .

Обговорювалися питання відзнак Пласту, відзнак національно-визвольної боротьби 1914-1952 України. Він розповів, з якої нагоди вручалися певні символи, хто виготовляв їх, де вони зберігалися та багато цікавої, досі маловідомої інформації. До кожної теми подано кольорові ілюстрації – зображення орденів, медалей, відзнак, пряжок, перстенів, котильйонів тощо.
Нікого не залишила байдужим розповідь про боротьбу українського народу , його вклад в історію . Степан Пахолко ознайомив із книгами написаними в співавторстві з Михайлом Дмитрівом  «Історія закарбована в металі » та у співавторстві з Орестом Круковим  книгою-альбомом  «Українська фалеристика».  Автором за тридцять років дослідницької праці виявлено понад дев’ятсот відзнак – свідків героїчного та трагічного минулого, які були частиною національно-визвольної боротьби українського народу і стали символами поваги до нашої  історії.

Спілкування з учнями  відбулося в теплій невимушеній атмосфері. Пан Степан поділився глибокими знаннями з історії розвитку Пласту та Пластових відзнак. Зацікавленість пластуни виявили у формі різнобічних запитань.
          Зустріч із краєзнацем-фалеристом сприяла вихованню національної гідності, почуття патріотизму та гордості за своїх земляків. Щиро дякуємо Степану Пахолку за зустріч.

Немає коментарів

Схожі статті:

Виховний захід  до  Дня української  писемності та мови в Лагодівській ЗОШ Виховний захід до Дня української писемності та мови в Лагодівській ЗОШ Опубліковано: Понеділок, 20 листопада 2017         14  листопада  в  Лагодівській  ЗОШ  I-II ступенів Перемишлянського району відбувся  виховний захід  до  української  писемності та мови, який підготувала  вчитель  зарубіжної  літератури  Гураль Л.М.         Вчителі, учні та батьки  переглянули  літературно-музичну композицію  «Мово  наша...

Переглядів: 12 Коментарів: 0

Відділи освіти

Тиждень української писемності та мови в Чемеринецькій  ЗОШ Тиждень української писемності та мови в Чемеринецькій ЗОШ Опубліковано: Понеділок, 20 листопада 2017         В Чемеринецькій  ЗОШ І-ІІ ст.. відбувся тиждень української писемності та мови.  В рамках тижня  в школі було проведено:  свято мови "Захисти солов'їну - збережи Україну!" (учні 9кл.,  вчитель зарубіжної літератури  Данилів В.С.).  Учні 1-2 класів читали вірші про мову (вчителі Лис О.П., Клачана...

Переглядів: 12 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook