Період публікації:

від

до

Категорія:

Степан Пахолко у Великоглібовицькій ЗОШ І – ІІІ ст. ім. Ю. Головінського

Опубліковано: Четвер, 29 Червня 2017 

min
max

Учні Великоглібовицької ЗОШ І –ІІІ ст. ім. Юліана Головінського та пластуни зустрілися  з  членом Сенату ОУН, членом проводу ЛОО ОУН Степаном Пахолком , відомим краєзнавцем , фалеристом .

Обговорювалися питання відзнак Пласту, відзнак національно-визвольної боротьби 1914-1952 України. Він розповів, з якої нагоди вручалися певні символи, хто виготовляв їх, де вони зберігалися та багато цікавої, досі маловідомої інформації. До кожної теми подано кольорові ілюстрації – зображення орденів, медалей, відзнак, пряжок, перстенів, котильйонів тощо.
Нікого не залишила байдужим розповідь про боротьбу українського народу , його вклад в історію . Степан Пахолко ознайомив із книгами написаними в співавторстві з Михайлом Дмитрівом  «Історія закарбована в металі » та у співавторстві з Орестом Круковим  книгою-альбомом  «Українська фалеристика».  Автором за тридцять років дослідницької праці виявлено понад дев’ятсот відзнак – свідків героїчного та трагічного минулого, які були частиною національно-визвольної боротьби українського народу і стали символами поваги до нашої  історії.

Спілкування з учнями  відбулося в теплій невимушеній атмосфері. Пан Степан поділився глибокими знаннями з історії розвитку Пласту та Пластових відзнак. Зацікавленість пластуни виявили у формі різнобічних запитань.
          Зустріч із краєзнацем-фалеристом сприяла вихованню національної гідності, почуття патріотизму та гордості за своїх земляків. Щиро дякуємо Степану Пахолку за зустріч.

Немає коментарів

Схожі статті:

Еколого-краєзнавча екскурсія за маршрутом «Бібрка – Мукачево – Перечин – Ужгород» Еколого-краєзнавча екскурсія за маршрутом «Бібрка – Мукачево – Перечин – Ужгород» Опубліковано: Четвер, 15 Червня 2017 Учні, вчителі та батьки  Бібрської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко та  НВК «ЗНЗ І-ІІ ст – ДНЗ с. Лани  під керівництвом вчителів Бібрської  школи Тимчишин Оксани Степанівни, Цимбали Галини Володимирівни,  Марків Володимири Миронівни та директора НВК «ЗНЗ І-ІІ ст – ДНЗ с. Лани Чемеринського Андрія Зіновійовича ...

Переглядів: 84 Коментарів: 0

Відділи освіти

День захисту дітей День захисту дітей Опубліковано: Четвер, 08 Червня 2017           01.06.2017 р. в НВК с. Кореличі класні керівники та педагог-організатор провели День захисту дітей. Свято розпочалось з урочистої лінійки, після цього діти продовжили забави на спортивному майданчику: грали різноманітні рухливі ігри, проводили гру "Відгадай малюнок", розв'язували логічні задачі...

Переглядів: 80 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Всеукраїнський фестиваль інновацій
27 - 29 вересня 2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017


Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»
05 жовтня 2017

Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»

Опубліковано: Понеділок, 12 Червня 2017


Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»
24 - 26 жовтня 2017

Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 29 травня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook