Період публікації:

від

до

Категорія:

В Україні започатковано Сковородинські навчання «Пізнай себе»

Опубліковано: Вівторок, 13 Червня 2017 

min
max

Готуючись до 300-ліття Григорія Сковороди, Міністерство освіти і науки України за ініціативою Українського фонду культури заснувало Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе».

Навчання будуть започатковані 5 жовтня 2017 року, у Всесвітній день вчителя, й проводитимуться в цю пору щорічно по всій Україні, в країнах, де бував Г.С. Сковорода, та в українських освітніх закладах за кордоном. У Міносвіти наголошують, що це сприятиме поглибленню інтересу до феноменальної спадщини українського мудреця, її популяризації в Україні й світі та надасть Всеукраїнським Сковородинським навчанням міжкультурної, всесвітньої значущості.

Зазначимо, що навчаннями охоплюватимуть українські заклади освіти від початкової до вищої школи. Програмою Сковородинських навчань передбачено проведення синкретичних освітньо-виховних, поетично-музичних і науково-просвітницьких заходів.

Детальнішу інформацію про проведення Всеукраїнських Сковородинських навчань «Пізнай себе» можна переглянути у листі Міністерства освіти і науки України від 22.05.2017 № 1/9-283.

Довідково:

2022 року в Україні відзначатимуть 300-річний ювілей великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, культурно-освітнього подвижника Григорія Савовича Сковороди (1722-1794).

Сковорода Г.С. залишив нащадкам феноменальну духовно-педагогічну спадщину, засновану на його особистому освітньо-виховному досвіді. Морально-світоглядні принципи власної педагогіки Г. Сковорода системно виклав у філософсько-педагогічних і поетичних творах, у листуванні зі своїм учнем М. Ковалинським. Педагогіка – єдина професія мислителя, якою він займався все життя. Г. Сковорода скрізь і повсякчас лишається істинним педагогом – моральним учителем для всіх поколінь і всіх верств українського народу.

Немає коментарів

Схожі статті:

Серцезнання. Філософія серця Григорія Сковороди Серцезнання. Філософія серця Григорія Сковороди Опубліковано: П`ятниця, 22 грудня 2017 15 грудня в ЛОІППО відбулися VІІ Львівські студії з гуманної педагогіки   «Серцезнання. Філософія серця Григорія Сковороди». Доповідачами були:  Валентина Матяшук, к.і.н, завідувач кафедри суспільствознавчої освіти, яка презентувала тему  «Серцезнання як одна з граней акмеологічної компетентності...

Переглядів: 100 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Відкрито книжкову виставку, присвячену Григорію Сковороді Відкрито книжкову виставку, присвячену Григорію Сковороді Опубліковано: Середа, 29 листопада 2017 До 295-ти річчя від дня народження Сковороди Григорія Савича (1722), просвітителя-гуманіста, філософа, поета, педагога у приміщенні Львівської обласної науково-педагогічної бібліотеки представлено книжково-журнальні виставки: «Мандрівник за знаннями» (експонується з 27 листопада до 11 грудня в приміщенні...

Переглядів: 416 Коментарів: 0

Науково-педагогічна бібліотека - освітянам
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook