Період публікації:

від

до

Категорія:

Учні 6-д класу школи Марії Покрови (фото)

Опубліковано: Неділя, 11 Червня 2017 

min
max

Протягом 2016-2017н.р. учні 6-д класу школи Марії Покрови успішно навчались. У класі навчалися шість учнів за програмою нечуючих з розумовою відсталістю. Класний керівник класу Віра Костянтинівна Муць.

Діти дуже старанні, виконавчі, посидючі, акуратні. Знайомі жести добре відтворюють. На жаль, для таких діток немає адаптованих піручників. Вчитель готує матеріал самостійно, використовуючи друковану дитячу літературу, періодику тощо.

Учні 6-д класу люблять відвідувати загальношкільні заходи, складати пазли, екскурсії в природу. В рідній школі вони любимі!

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Учні та випускники школи Марії Покрови відвідали Святопокровський монастир (фото) Учні та випускники школи Марії Покрови відвідали Святопокровський монастир (фото) Опубліковано: Неділя, 18 березня 2018 У кожного з нас своя дорога до Бога. В час Великого посту усі ми роздумуємо над своїм життям, вчинками, думками. Бог хоче, щоб нас по житті супроводжувала віра у чистоту християнської душі. Саме з такими думками учні та випускники школи Марії Покрови були присутні 17 березня у Святопокровському монастирі...

Переглядів: 9 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook