Період публікації:

від

до

Категорія:

Педагоги школи Марії Покрови - учасники круглого столу "Доступність середовища для людей з інвалідністю"

Опубліковано: Неділя, 11 Червня 2017 

min
max

30 травня 2017 року відбувся круглий стіл "Доступність середовища для людей з інвалідністю: шведсько - український досвід". 

У засіданні круглого столу взяли участь: - представники Українського Католицького Університету; - Генрік Нурберг, заступник Посла Швеції; - Ярослав Грибальський, представник ВГО "Національна Асамблея людей з інвалідністю України" у Львівській області.

Цікавою була розповідь літератора і вчителя зі Швеції Сари Шамло "Бачити за відсутності зору. Доступність міської інфраструктури для людей з порушенням зору - досвід Швеції". Сара Шамло незряча.

Сурдопереклад для нечуючих учасників здійснила вчитель школи Марії Покрови Віра Муць.

Немає коментарів

Схожі статті:

Учні та випускники школи Марії Покрови відвідали Святопокровський монастир (фото) Учні та випускники школи Марії Покрови відвідали Святопокровський монастир (фото) Опубліковано: Неділя, 18 березня 2018 У кожного з нас своя дорога до Бога. В час Великого посту усі ми роздумуємо над своїм життям, вчинками, думками. Бог хоче, щоб нас по житті супроводжувала віра у чистоту християнської душі. Саме з такими думками учні та випускники школи Марії Покрови були присутні 17 березня у Святопокровському монастирі...

Переглядів: 9 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook