Період публікації:

від

до

Категорія:

Звернення Президента з нагоди Дня захисту дітей

Опубліковано: Четвер, 01 Червня 2017 

min
max

Дорогі українці!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди Дня захисту дітей.

Діти – цвіт нашої нації, наше майбутнє, заради якого ми живемо, працюємо і творимо.

День захисту дітей – чудова нагода ще раз наголосити, що усі діти мають рівні права: на освіту, охорону здоров’я, відпочинок, дозвілля, свободу думки, совісті і релігії. Жодна дитина не може бути об’єктом незаконного втручання у здійснення її права на особисте та сімейне життя.

Ці та інші права гарантовані дітям Конвенцією ООН про права дитини, яка є невід’ємною частиною українського законодавства.

Поважати права дитини, ставити їх вище власних інтересів – обов’язок кожного дорослого. Органи влади, органи місцевого самоврядування, посадові особи усіх рівнів повинні піклуватись про добробут і безпеку дітей, ураховувати їх інтереси та потреби.

Перед нами стоїть важливе завдання – виховати гідних громадян України: розумних, активних, упевнених у власних силах, з вірою у серці та глибоким внутрішнім світом.

Шановні співвітчизники!

Ми будуємо вільне суспільство – суспільство рівних можливостей, у якому кожна дитина почуватиметься впевнено. Ми твердо тримаємо курс на розбудову демократії, проводимо реформи в економіці, освіті, охороні здоров’я для того, щоб наші діти мали високі стандарти життя, отримували якісну освіту, медичну допомогу, могли розвивати свої здібності і таланти.

Дорогі діти!

Сьогодні, у День захисту дітей, мені особливо приємно вітати вас. Ви – майбутнє України, наша радість і натхнення в усіх починаннях.

Бажаю вам рости здоровими, бути щирими, чесними, цілеспрямованими і наполегливими. Будьте мрійниками і втілюйте свої мрії.

Висловлюю слова подяки батькам, учителям, вихователям та усім, хто присвятив своє життя дітям. Ваша місія є надзвичайно важливою. Бажаю вам невичерпного джерела любові та доброти, віри і наснаги у цій благородній справі.

Немає коментарів

Схожі статті:

XVI Фестиваль Дитячих Театрів Польських Організацій на Україні «Подаруй Дітям Усмішку» у м. Стрию XVI Фестиваль Дитячих Театрів Польських Організацій на Україні «Подаруй Дітям Усмішку» у м. Стрию Опубліковано: Вівторок, 13 Червня 2017 1 червня 2017 року в Міському Будинку Культури відбувся XVI Фестиваль Дитячих Театрів Польських Організацій на Україні «Подаруй Дітям Усмішку». В Фестивалі брали участь діти та молодь з різних куточків України: "Квіти Покуття" з польської субонсьої школи ім. Станіслава Вінценза в Коломиї "Перемишльські...

Переглядів: 48 Коментарів: 0

Відділи освіти

Дитяче свято в Центрі творчості дітей та юнацтва м. Стрия Дитяче свято в Центрі творчості дітей та юнацтва м. Стрия Опубліковано: Вівторок, 13 Червня 2017 1 червня вчергове прийшло до нас прекрасне дитяче свято – День захисту дітей, яке нагадує дорослим, що малюки мають права, вони повинні жити в світі без насильства, болю і жорстокості. З нагоди цього свята відбувся святковий концерт у міському Центрі творчості дітей та юнацтва. Його директор Марія Жовта...

Переглядів: 45 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Всеукраїнський фестиваль інновацій
27 - 29 вересня 2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017


Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»
05 жовтня 2017

Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»

Опубліковано: Понеділок, 12 Червня 2017


Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»
24 - 26 жовтня 2017

Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 29 травня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Активна робота учнів ДНЗ «Львівське ВПХУ» та ГО «Хенд Мейд по-львівськи для Армії руками волонтерів»

Упродовж 2016-2017 навчального року учні та працівники ДНЗ «Львівське ВПХУ» тісно співпрацювали з ГО «Хенд Мейд по-львівськи для Армії руками волонтерів». Сьогодні ніхто не повинен залишатися осторонь подій на фронті,...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook