Період публікації:

від

до

Категорія:

Звернення Президента з нагоди Дня захисту дітей

Опубліковано: Четвер, 01 Червня 2017 

min
max

Дорогі українці!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди Дня захисту дітей.

Діти – цвіт нашої нації, наше майбутнє, заради якого ми живемо, працюємо і творимо.

День захисту дітей – чудова нагода ще раз наголосити, що усі діти мають рівні права: на освіту, охорону здоров’я, відпочинок, дозвілля, свободу думки, совісті і релігії. Жодна дитина не може бути об’єктом незаконного втручання у здійснення її права на особисте та сімейне життя.

Ці та інші права гарантовані дітям Конвенцією ООН про права дитини, яка є невід’ємною частиною українського законодавства.

Поважати права дитини, ставити їх вище власних інтересів – обов’язок кожного дорослого. Органи влади, органи місцевого самоврядування, посадові особи усіх рівнів повинні піклуватись про добробут і безпеку дітей, ураховувати їх інтереси та потреби.

Перед нами стоїть важливе завдання – виховати гідних громадян України: розумних, активних, упевнених у власних силах, з вірою у серці та глибоким внутрішнім світом.

Шановні співвітчизники!

Ми будуємо вільне суспільство – суспільство рівних можливостей, у якому кожна дитина почуватиметься впевнено. Ми твердо тримаємо курс на розбудову демократії, проводимо реформи в економіці, освіті, охороні здоров’я для того, щоб наші діти мали високі стандарти життя, отримували якісну освіту, медичну допомогу, могли розвивати свої здібності і таланти.

Дорогі діти!

Сьогодні, у День захисту дітей, мені особливо приємно вітати вас. Ви – майбутнє України, наша радість і натхнення в усіх починаннях.

Бажаю вам рости здоровими, бути щирими, чесними, цілеспрямованими і наполегливими. Будьте мрійниками і втілюйте свої мрії.

Висловлюю слова подяки батькам, учителям, вихователям та усім, хто присвятив своє життя дітям. Ваша місія є надзвичайно важливою. Бажаю вам невичерпного джерела любові та доброти, віри і наснаги у цій благородній справі.

Немає коментарів

Схожі статті:

У Жовкві масштабно відзначили Міжнародний день захисту дітей (фото) У Жовкві масштабно відзначили Міжнародний день захисту дітей (фото) Опубліковано: Понеділок, 11 Червня 2018 Яким було святкування Міжнародного дня захисту дітей в Жовкві? Надзвичайним! Сонячним! Радісним! Пізнавальним! Неочікуваним! Дзвінким! Музичним! Дружелюбним!.. Ну що говорити! Це ж ТВОРЧІСТЬ БЕЗ МЕЖ!!! Всі старалися, щоб для дітей було організовано багато цікавих атракцій, нагород, пригощань та відкриттів. Уже...

Переглядів: 38 Коментарів: 0

Відділи освіти

Вітання Президента з нагоди початку нового 2017/2018 навчального року та Дня знань Вітання Президента з нагоди початку нового 2017/2018 навчального року та Дня знань Опубліковано: П`ятниця, 01 вересня 2017 Дорогі друзі! Щиро вітаю вас із Днем знань. Він урочисто сповіщає нас про початок нового 2017/2018 навчального року. Для кожного сьогоднішній святковий день несе вир емоцій. Насамперед це передчуття нового, очікування незвіданого, сподівання на здійснення мрій та реалізацію задумів. Це й торжество...

Переглядів: 264 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook