Період публікації:

від

до

Категорія:

«Історія, яка нас об’єднує»:оголошено Всеукраїнський конкурс наукових і науково-популярних робіт

Опубліковано: Середа, 14 Червня 2017 

min
max

Тематика цьогорічного конкурсу: «Україна в боротьбі за державність та незалежність. До 100-річчя Української революції 1917-1921, 75-річчя створення УПА, 25-річчя проголошення Незалежності України».

Мета цього конкурсу – сприяння молодим історикам, які прагнуть вивчати актуальні та малодосліджені сторінки української історії; заохочення суспільного обговорення та правдивого висвітлення подій минулого, консолідації українського суспільства і поглиблення знань з історії України.

Особливо підтримуватимуть теми досліджень, які присвячені історичній антропології, мікроісторії, національно-визвольним змаганням, зокрема пропонуються теми: «Людина у вирі ХХ століття», «Репресії у ХХ ст.», «Українська національна революція 1917-1921», «Український визвольний рух 1920-х – 1950-х років», «Українсько-польські стосунки у ХХ ст.», «Історія українського війська», «Боротьба за ідею у ХХ ст.», «Сучасна історія України», «Євромайдан», «Революція гідності», «АТО», «Постаті української історії».

Об’єктом дослідження, можуть бути як відомі історичні діячі, так і ті, кого відносять до так званих «пересічних людей». Цікавою є доля людини в контексті доби. Просимо оминати добре досліджені постаті, або, якщо наполягаєте саме на такій особі, ви повинні переконати, що дослідження буде принципово новаторським.

Учасниками конкурсу можуть бути студенти та аспіранти вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно подати заявки до 30 червня за адресою: 79008, м. Львів, вул. Винниченка,14, Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА (відділ мистецтв та розвитку культури) з позначкою: «Конкурс», e-mail: storythatunites@gmail.com, uklviv@ukr.net. Тел. для консультацій: 097-973-97-83, (032) 261-22-27; Факс: (032) 261-25-93.

Реєстрація заявок для участі у конкурсі здійснюється Департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації з дня опублікування офіційного повідомлення.

Конкурс проводиться у два етапи.

На першому етапі заявки на участь у конкурсі розглядаються на відповідність за формальними ознаками (конкурсна комісія приймає рішення щодо відповідності поданих матеріалів умовам конкурсу та щодо реєстрації претендента як учасника конкурсу, або відмови у реєстрації у випадку невідповідності матеріалів вимогам конкурсу).

На другому етапі конкурсна комісія проводить оцінювання заявок і визначає переможців. Список визначених переможців публікується на сайтах Львівської обласної державної адміністрації, обласної ради та видання «Історичної правди» в термін до 15.07.2017 року.

Після оголошення переможців конкурсна комісія затверджує список наукових керівників із супроводу досліджень.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

«Історія, яка нас об’єднує»: триває Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Історія, яка нас об’єднує»: триває Всеукраїнський конкурс наукових робіт Опубліковано: Вівторок, 08 серпня 2017 Молодих істориків Львівщині запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі наукових і науково-популярних робіт «Історія, яка нас об’єднує». Тема: «Україна в боротьбі за державність та незалежність. До 100-річчя Української революції 1917-1921, 75-річчя створення УПА, 25-річчя проголошення Незалежності...

Переглядів: 161 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

Міжнародний  учнівський конкурс юних істориків «Лелека – 2016» Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека – 2016» Опубліковано: Четвер, 21 квітня 2016 29 березня  у Сокальській санаторній школі-інтернаті з метою популяризації  історичних знань серед учнівської молоді; активізації вивчення історії у школі; підвищення рівня знань, розвиток дослідницьких здібностей учнів; патріотичного виховання школярів та формування у них історичної пам’яті пройшов...

Переглядів: 232 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

Всеукраїнський фестиваль інновацій
27 - 29 вересня 2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017


Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»
05 жовтня 2017

Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»

Опубліковано: Понеділок, 12 Червня 2017


Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»
24 - 26 жовтня 2017

Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 29 травня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook