Період публікації:

від

до

Категорія:

Молодіжна проща до Билич (Мостиська ОТГ)

Опубліковано: Вівторок, 30 травня 2017 

min
max

                               

 

     Село Биличі-один із мальовничих куточків Львівщини, що славиться  своєю неповторністю та красою. У лісі побудована каплиця Покрови Пресвятої Богородиці, в якій знаходяться Чудотворне джерело та ікона Матері Божої Билицької.

    Тисячі людей відвідують це святе місце, щоб прославити Бога, почерпнути небесної благодаті, звеличити Богородицю та отримати зцілення душі й тіла.З цією метою була організована ювілейна П’ята проща учнівської молоді Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

    З вірою й  надією учні  5-Б класу Мостиської ЗОШ №1 l-lll ст. та вчителі (Г.Андраш, Л.Євець, З.Попович,Н.Беницька ) та отець Петро Федаш відвідали це чудотворне місце.   Ми помолилися за здоров’я рідних і близьких, за мир у нашій країні, приступили до Святої Тайни Покаяння та прийняли Пресвяту Євхаристію. Взяли участь в акції «Квіти для Богородиці».

    Для прочан був організований концерт, приготовлений справжній козацький куліш. На згадку єпархія УГКЦ подарувала всім книжечки «Молитви до Матері Божої, прославленої в Биличах».

   Віримо в те, що Небесна Цариця зцілить наші душі, наповнить їх добром і миром.             

 

                                                                                                   

Немає коментарів

Схожі статті:

На прощу до Билич (Підлісецька ЗОШ I-II ступенів) На прощу до Билич (Підлісецька ЗОШ I-II ступенів) Опубліковано: Середа, 24 травня 2017     Підлісецька ЗОШ  І-ІІст. 20.05.2017 року  під керівництвом директора Пемпусь І.В. було організовано прощу з учнівською молоддю до Билич . Організувала прощу в Биличі вчитель основ християнської етики Пемпусь М.І. разом з учнями 8-9 класів , також долучилися і вчителі школи – Світа Г.І., Мудрагеля...

Переглядів: 430 Коментарів: 0

Відділи освіти

Свято "Буде Родина - буде Україна!" Свято "Буде Родина - буде Україна!" Опубліковано: Середа, 29 травня 2019 Учні НРЦ «Мрія» відвідали свято «Буде Родина-буде Україна!» де мали можливість взяти участь у цікавих майстер-класах, іграх та інших заходах.

Переглядів: 49 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook