Період публікації:

від

до

Категорія:

Відкритий урок з англійської мови "ABC ZOO"

Опубліковано: Понеділок, 29 травня 2017 

min
max

Днями в Миколаївській ЗОШ 1-3 ст. №1 відбувся відкритий урок з англійської мови "ABC ZOO".1-В клас єдиний у нашому районі навчається за програмою науково-педагогічного проекту "Інтелект України".

Батьки , гості, дирекція школи мали змогу побачити , як діти працюють з використанням інноваційних мультимедійних технологій.

Учні разом зі своїм учителем Лілією Медлярською помандрували залізницею в чарівний зоопарк. Вони знайомились з випускниками початкової школи (4-А та 4-В класів) , співали багато веселих пісень. 29 першокласників уміло ввійшли в ролі кумедних звірят і тішили присутнії віршами , інсценівками , жартами.

Пан Алфавіт ( Андрійко Кривий ) вітав малюків. Усі були нагороджені грамотами за старанність у вивчені англійської мови.

Урок пройшов у жвавій ігровій формі , адже вивчати мову -це не лише важка праця, але й велике задоволення та розвага.

Батьки та директор школи п. Галина Огоновська тішилися знаннями та хорошими успіхами перших "маленьких інтелектуалів". Лілія Іринеївна покладає на своїх вихованців великі надії та в майбутньому сподівається створити в школі аматорський театр , адже вже 14 років працює на проблемою "Використання елементів театралізованої діяльності в процесі вивчення англійської мови з метою формування монологічно-діалогічних компетенцій та творчого розвитку учнів"

Немає коментарів

Схожі статті:

Вертеп – привітання у Миколаївській гімназії Вертеп – привітання у Миколаївській гімназії Опубліковано: Середа, 17 січня 2018 Різдво Христове - одне з найважливіших християнських свят в році, яке сповіщає про народження нашого Спасителя, Месію, який приніс людству розуміння любові.  Яке Різдво без української колядки та вертепу? На Різдво в кожному домі колядують, адже «нова радість стала» – Христос народився!  Славіте його! Вертеп...

Переглядів: 20 Коментарів: 0

Відділи освіти

Екскурсійна поїздка учнів 5-А класу Гірського НВК у м. Львів Екскурсійна поїздка учнів 5-А класу Гірського НВК у м. Львів Опубліковано: Понеділок, 15 січня 2018 09 січня 2018 р. учні 5-А класу Гірського НВК разом із класним керівником В.Ф. Марків та учителем географії М.В. Королік відвідали архітектурні пам’ятки м. Львів та різдвяний ярмаркок. А на закінчення поїздки усі активно відпочили у «Дитячій Планеті». Додому повернулися трішки втомленими, але веселими...

Переглядів: 67 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
15 - 17 березня 2018

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Вівторок, 26 грудня 2017


Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook