Період публікації:

від

до

Категорія:

Відкритий урок з англійської мови "ABC ZOO"

Опубліковано: Понеділок, 29 травня 2017 

min
max

Днями в Миколаївській ЗОШ 1-3 ст. №1 відбувся відкритий урок з англійської мови "ABC ZOO".1-В клас єдиний у нашому районі навчається за програмою науково-педагогічного проекту "Інтелект України".

Батьки , гості, дирекція школи мали змогу побачити , як діти працюють з використанням інноваційних мультимедійних технологій.

Учні разом зі своїм учителем Лілією Медлярською помандрували залізницею в чарівний зоопарк. Вони знайомились з випускниками початкової школи (4-А та 4-В класів) , співали багато веселих пісень. 29 першокласників уміло ввійшли в ролі кумедних звірят і тішили присутнії віршами , інсценівками , жартами.

Пан Алфавіт ( Андрійко Кривий ) вітав малюків. Усі були нагороджені грамотами за старанність у вивчені англійської мови.

Урок пройшов у жвавій ігровій формі , адже вивчати мову -це не лише важка праця, але й велике задоволення та розвага.

Батьки та директор школи п. Галина Огоновська тішилися знаннями та хорошими успіхами перших "маленьких інтелектуалів". Лілія Іринеївна покладає на своїх вихованців великі надії та в майбутньому сподівається створити в школі аматорський театр , адже вже 14 років працює на проблемою "Використання елементів театралізованої діяльності в процесі вивчення англійської мови з метою формування монологічно-діалогічних компетенцій та творчого розвитку учнів"

Немає коментарів

Схожі статті:

Свято Матері в Раделицькому НВК Свято Матері в Раделицькому НВК Опубліковано: Вівторок, 22 травня 2018 Квітує травень, оспіваний у піснях, гаптований солов’їними розливами. У небесній блакиті  дзвенить пташиний спів, травами і квітами замаїлася земля, а теплий весняний вітер приносить до нас свято Матері. У цей погожий весняний недільний день у Раделицькому НВК відбулося свято «Матері низько вклонюсь»....

Переглядів: 29 Коментарів: 0

Відділи освіти

Краєзнавча екскурсія музеями Львова Краєзнавча екскурсія музеями Львова Опубліковано: Вівторок, 22 травня 2018 11 травня 2018 року учні 9-10 класів Роздільської ЗОШ І-ІІІ ст. та шкільний бібліотекар Жемелко О.І. побували на краєзнавчій екскурсії музеями Львова.  Спершу гостинно відчинив нам двері Палац мистецтв, у якому відбувся Дитячий  форум. Учні брали участь в інклюзивному квесті,  бліц-турнірі  «Головоломка»,...

Переглядів: 27 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

 Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки
08 - 10 Червня 2018

Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки

Опубліковано: Понеділок, 14 травня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook