Період публікації:

від

до

Категорія:

Відкритий урок з англійської мови "ABC ZOO"

Опубліковано: Понеділок, 29 травня 2017 

min
max

Днями в Миколаївській ЗОШ 1-3 ст. №1 відбувся відкритий урок з англійської мови "ABC ZOO".1-В клас єдиний у нашому районі навчається за програмою науково-педагогічного проекту "Інтелект України".

Батьки , гості, дирекція школи мали змогу побачити , як діти працюють з використанням інноваційних мультимедійних технологій.

Учні разом зі своїм учителем Лілією Медлярською помандрували залізницею в чарівний зоопарк. Вони знайомились з випускниками початкової школи (4-А та 4-В класів) , співали багато веселих пісень. 29 першокласників уміло ввійшли в ролі кумедних звірят і тішили присутнії віршами , інсценівками , жартами.

Пан Алфавіт ( Андрійко Кривий ) вітав малюків. Усі були нагороджені грамотами за старанність у вивчені англійської мови.

Урок пройшов у жвавій ігровій формі , адже вивчати мову -це не лише важка праця, але й велике задоволення та розвага.

Батьки та директор школи п. Галина Огоновська тішилися знаннями та хорошими успіхами перших "маленьких інтелектуалів". Лілія Іринеївна покладає на своїх вихованців великі надії та в майбутньому сподівається створити в школі аматорський театр , адже вже 14 років працює на проблемою "Використання елементів театралізованої діяльності в процесі вивчення англійської мови з метою формування монологічно-діалогічних компетенцій та творчого розвитку учнів"

Немає коментарів

Схожі статті:

Теніс - це спорт, відпочинок та хороший настрій Теніс - це спорт, відпочинок та хороший настрій Опубліковано: П`ятниця, 17 листопада 2017 14 листопада  учні Гранки- Кутівської ЗОШ І-ІІ ступенів взяли участь у   районних  змаганнях з настільного тенісу серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів  Шкільну команду представляли  Василишин Анастасія , Поглод Артур , Наконечний Денис, Щіпна Юлія та Букартик Іван. І хоч  перемоги...

Переглядів: 11 Коментарів: 0

Відділи освіти

Гірський НВК у програмі Корпусу Миру "Розвитку молоді" Гірський НВК у програмі Корпусу Миру "Розвитку молоді" Опубліковано: П`ятниця, 17 листопада 2017 У Гірському НВК приємна новина: за ініціативи вчителя англійської мови Н.В. Харко ми успішно пройшли співбесіду і стали однією із обраних шкіл Корпусом Миру для участі в програмі «Розвиток молоді» з американським  волонтером.  Чекаємо у нашій школі Jorthan Torres із Лос-Анджелеса, яка буде працювати...

Переглядів: 9 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook