Період публікації:

від

до

Категорія:

Відкритий урок з англійської мови "ABC ZOO"

Опубліковано: Понеділок, 29 травня 2017 

min
max

Днями в Миколаївській ЗОШ 1-3 ст. №1 відбувся відкритий урок з англійської мови "ABC ZOO".1-В клас єдиний у нашому районі навчається за програмою науково-педагогічного проекту "Інтелект України".

Батьки , гості, дирекція школи мали змогу побачити , як діти працюють з використанням інноваційних мультимедійних технологій.

Учні разом зі своїм учителем Лілією Медлярською помандрували залізницею в чарівний зоопарк. Вони знайомились з випускниками початкової школи (4-А та 4-В класів) , співали багато веселих пісень. 29 першокласників уміло ввійшли в ролі кумедних звірят і тішили присутнії віршами , інсценівками , жартами.

Пан Алфавіт ( Андрійко Кривий ) вітав малюків. Усі були нагороджені грамотами за старанність у вивчені англійської мови.

Урок пройшов у жвавій ігровій формі , адже вивчати мову -це не лише важка праця, але й велике задоволення та розвага.

Батьки та директор школи п. Галина Огоновська тішилися знаннями та хорошими успіхами перших "маленьких інтелектуалів". Лілія Іринеївна покладає на своїх вихованців великі надії та в майбутньому сподівається створити в школі аматорський театр , адже вже 14 років працює на проблемою "Використання елементів театралізованої діяльності в процесі вивчення англійської мови з метою формування монологічно-діалогічних компетенцій та творчого розвитку учнів"

Немає коментарів

Схожі статті:

День фізичної культури і спорту День фізичної культури і спорту Опубліковано: Вівторок, 19 вересня 2017 7 вересня у м. Миколаєві відбулася  легкоатлетична естафета, приурочена Дню фізичної культури і спорту. У змаганнях взяли участь 23 команди із 22 навчальних закладів району, всього 138 учасників.  Переможцями естафети  стали:                                 Серед  шкіл І-ІІІ ступенів І місце-...

Переглядів: 9 Коментарів: 0

Відділи освіти

Зустріч з воїнами АТО у Миколаївській гімназії Зустріч з воїнами АТО у Миколаївській гімназії Опубліковано: Вівторок, 19 вересня 2017 З метою виховання в учнів патріотизму, любові до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни у Миколаївській гімназії відбулася зустріч з воїнами АТО. Бійці розповіли гімназистам про нелегкі бойові будні, умови життя, настрій військових та добровольців, відповідали на численні запитання про...

Переглядів: 8 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Всеукраїнський фестиваль інновацій
27 - 29 вересня 2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017


Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»
05 жовтня 2017

Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»

Опубліковано: Понеділок, 12 Червня 2017


Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»
24 - 26 жовтня 2017

Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 29 травня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook