Період публікації:

від

до

Категорія:

Пикуловицькі посиденьки

Опубліковано: Субота, 16 грудня 2017 

min
max

Здавна існувала у нашого народу чудова традиція – вечорниці. Віддаючи шану минулому, беручи усе найкраще у наше сьогодення, ми на вечорницях відроджуємо усе найдорожче, що є у народу: його історію, мову, пісню.

З метою ознайомлення дітей з історією рідного краю, народними звичаями, формування національної свідомості, виховання поваги до традицій та звичаїв, духовного надбання українського народу в актовому залі Пикуловицького НВК 13 грудня проводилося народознавче свято «Пикуловицькі вечорниці»

Прибрана сцена мала вигляд селянської хати: вікно з вишитими фіранками, збоку – піч, рогач, лопата. З іншого боку – стіл, накритий вишитою скатертиною. У кутку – лава, прядка. На стінах – рушники та старовинні вишиті образи. Для оформлення сцени використовувалися експонати шкільного музею історії села.

Захід підготувала і провела вчитель початкових класів Казмірчук Марія Ярославівна з учнями 4 класу.

Діти у святкових народних костюмах – хлопці у шароварах, дівчата з великими квітчатими хустками на плечах –  виконували українські народні пісні, розповідали небилиці, народні повір’я пов’язані із зимовим циклом свят, жартували. І як заведено на вечорницях, звичайно, не обійшлося без музик і танців.

На прощання господарі вечорниць побажали всім присутнім бути добрими і працьовитими, чесними і чуйними і нести у своїй душі те найкраще, що є у нас, українців.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Готуємось до свят Готуємось до свят Опубліковано: Субота, 20 січня 2018 Напередодні Різдва вчителів та працівників Зимноводівської ЗОШ №1 на формаційний проект «Покликані до любові та витривалості» зібрали с. Георгія Припутницька, референт в справах освіти та виховання ЛА  та о. Богдан Карпляк.  На першому модулі «Основи християнського життя» с. Георгія розповідала про...

Переглядів: 63 Коментарів: 0

Відділи освіти

Гості з Донецької області Гості з Донецької області Опубліковано: Четвер, 18 січня 2018 Про галицьку гостинність, доброту та щедрість слава біжить швидше за реальність... На Різдво до нас завітали діти з Донецької області. Хто ними опікувався? Звичайно відділ освіти. Поїздки та розваги організувались завдяки начальнику Лісній М. М., директору ЦДЮТ Павлюк В.М. та керівникам гуртків. Найбільше...

Переглядів: 24 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
15 - 17 березня 2018

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Вівторок, 26 грудня 2017


Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook