Період публікації:

від

до

Категорія:

Вчимося, тренуємося, ділимося досвідом

Опубліковано: Вівторок, 10 грудня 2019 

min
max

5 грудня 2019 року на базі Середкевицького НВК «ЗОШ І‒ІІІ ст. ‒ ДНЗ» відбулося засідання школи молодого вчителя фізичної культури.

Педагоги району, які викладають фізичну культуру менше трьох років, відвідали відкритий урок Ферцовича Андрія Володимировича у 8 класі на тему: «Футбол». Усі присутні відзначили, що урок проведено методично правильно. Структура уроку добре продумана. У підготовчій частині заняття після вітання вчителя з учнями, шикування, повідомлення завдань уроку учні виконали стройові вправи, ЗРВ в русі. За допомогою ілюстративного матеріалу восьмикласники продемонстрували знання про українські та зарубіжні футбольні клуби й про кращих футболістів світу.

В основній частині уроку учні повторювали техніку виконання удару по м’ячу внутрішньою стороною стопи, удосконалювали техніку гри головою, вивчені елементи гри застосовували практично (гра у футбол) й теоретично (тести).

Методист методичного кабінету відділу освіти Яворівської РДА Флис Богдан Володимирович відзначив фаховість вчителя у проведенні заняття, а також досягнення мети й виконання завдань уроку. Богдан Володимирович подякував Андрієві Володимировичу й директорові освітнього закладу Ферцович Марії Степанівні за сприяння у проведені заходу та атмосферу доброзичливості й підтримки. Усі присутні також взяли активну участь в обговоренні відкритого заняття.

Напередодні Дня Збройних Сил України учні 10 класу під керівництвом Хомутник Любові Федорівни та Хомутника Володимира Михайловича патріотичним мініконцертом привітали присутніх чоловіків зі святом.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook