Період публікації:

від

до

Категорія:

Персональна виставка портретів молодого художника

Опубліковано: Четвер, 23 травня 2019 

min
max

В рамках урочистостей, присвячених 90-й річниці з дня народження Е. П. Миська, в КЗ ЛОР "Підбузька спеціалізована школа-інтернат мистецького профілю І-ІІІ ст. "Мала академія мистецтв ім. Е. Миська" відкрилася персональна виставка художніх робіт учня 10-го класу нашої школи Василя Дригинича.
Відомий український скульптор, Е. Мисько, який стояв у витоків створення нашої школи, прагнув дати можливість дітям з сільських глибинок отримати художню освіту. Він вважав, що таланти народжуються в місцевостях, що якнайтісніше пов'язані з живою природою. Саме таким молодим талантом, обдарованим учнем, майбутнім портретистом, вихідцем із гірського села Турківського району є Василь Дригинич. Захопившись творчістю Е. Миська, його скульптурами та портретами, майбутній художник присвятив свою виставку своєму кумиру - Е. Миську.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook