Період публікації:

від

до

Категорія:

Мiський семiнар iнструкторiв з фiзичної культури ЗДО м. Червонограда

Опубліковано: П`ятниця, 13 грудня 2019 

min
max

Мiський семiнар iнструкторiв з фiзичної культури ЗДО м. Червонограда

12 грудня 2019 року в примiщеннi спортивного залу ЗДО ясла-садок № 9 (Мастикаш Наталя Володимирiвна, директор; Дмитрук Наталя Валерiвна, вихователь-методист) вiдбувся семiнар iнструкторiв з фiзичної культури закладiв дошкiльної освiти мiста на тему «Використання iнновацiйних технологiй фiзкультурно-оздоровчої роботи в ЗДО».

Привiтальним словом педагогiв зустрiла Мастикаш Наталя Володимирiвна, директор закладу та ознайомила присутнiх з роботою фiзично-оздоровчого виховання дошкiльникiв у їхньому закладi, подiлилася перемогами Шумської Юлiї Миколаївни, iнструктора з фiзичної культури закладу: переможець обласного конкурсу «Заклад сприяння здоров’ю» в номiнацiї «дошкiльнi заклади», на етапi Всеукраїнського рiвня цього ж конкурсу зайняла IУ мiсце; I мiсце в мiському конкурсi «Найкращий спортивний зал дошкiлля».

Дмитрук Наталiя Валерiвна, вихователь-методист провела мiнi-лекцiю «Реалiзацiя комплексного пiдходу до здiйснення фiзкультурно-оздоровчої роботи в ЗДО» з iнновацiйним пiдходом, через мультимедiю та у виглядi тесту. Учасники тест здали на вiдмiнно.

Презентувала iнновацiйнi методики в роботi з дошкiльнятами Шумська Юля Миколаївна, iнструктор з фiзичної культури закладу. Вона подiлилася досвiдом роботи за методикою «Розвиваючого руху» Веронiки Шерборн, яку впроваджувала в роботу з дiтьми одна iз перших в мiстi. За цiєю методикою малята отримують вiдчуття власної справностi, компетентностi та вiдповiдальностi, контролю над подiями i власною активнiстю, забезпечують позитивне сприйняття свого тiла, вiру в свої можливостi, знижують рiвень тривоги, позитивно вiдображаються на емоцiйнiй сферi. З учасниками семiнару Юля Миколаївна провела практичнi вправи «Лiкувальна фiзкультура та масаж», на дихання, руханку «Ритмiчнi вправи з м’ячиками су-джок», релаксацiю «Ви – щаслива людина», якi практикує у роботi з дошкiльнятами та їх батьками, педагогами закладу. Показала нетрадицiйнi методи оздоровлення, якi використовує на заняттях з дошкiльнятами, а також елементи хатха-йоги, ремксагiiї, масажу i самомасажу.

Пiдкреслила прiоритетнi завдання - формування, збереження, змiцнення та вiдновлення здоров'я дiтей через комплекс фiзкультурно - оздоровчих заходiв, наголосила на важливостi роботи iнструкторiв з фiзичної культури у вихованнi дошкiльникiв Закус Галина Василiвна, методист IМЦО.

Учасники отримали нову iнформацiю з теми семiнару та неперевершених вражень, були активними при проведеннi майсер-класiв, тренiнгiв, вправ з лiкувальної фiзкультури та масажiв, обмiнялися досвiдом. 

Семiнар вiдбувся вiдповiдно до плану роботи iнформацiйно-методичного центру освiти.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook