Період публікації:

від

до

Категорія:

Акція “16 днів проти насильства” у Бортківській ЗОШ І-ІІ ступенів

Опубліковано: Вівторок, 10 грудня 2019 

min
max

З метою подолання насильства в сім’ї та учнівському середовищі в Бортківській ЗОШ І-ІІ ступенів з 25 листопада по 10 грудня проводилась акція “16 днів проти насильства”.

З учнями школи була проведена профілактична робота щодо запобігання жорстокого поводження та подолання насильства у сім’ї капітаном поліції Кобилко В.В.

До Всесвітнього дня боротьби проти СНІДу сімейний лікар Ядушинський Я.Й. прочитав учням лекцію на задану тему.

Всі учасники навчального процесу брали активну участь в акції “16 днів проти насильства”. Переглядались презентації, мультфільми, класні керівники проводили виховні години. Учні молодшої школи малювали малюнки, старшокласники – стінгазети на тему: “Стоп насильству”. Практичний психолог Братейко І.М. з учнями 7 класу підготували виховний захід “Ми проти насилля”. Вчитель правознавства Павук Г.І. провела бесіду з учнями про права та обов’язки дитини в школі та показала відеопрезентацію.

Закінчилась акція “16 днів проти насильства” загальношкільною лінійкою та підбиттям підсумків.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook