Період публікації:

від

до

Категорія:

Мiський семiнар у ЗДО № 18 м. Червонограда за участi Л. Шелестової, доктора педагогiчних наук

Опубліковано: П`ятниця, 13 грудня 2019 

min
max

Мiський семiнар у ЗДО № 18 м. Червонограда за участi Л. Шелестової, доктора педагогiчних наук

6 грудня 2019 року на базi ЗДО ясла-садок комбiнованого типу № 18 (Пукач Оксана Степанiвна, директор ЗДО; Петрашкевич Свiтлана Богданiвна, вихователь-методист) вiдбувся семiнар педагогiв закладiв дошкiльної освiти мiст Червонограда, Соснiвки та смт. Гiрник на тему «Роль вихователя в навчаннi дошкiльникiв розвивального читання».

Привiтальним словом дiти i педагоги ЗДО № 18 зустрiли учасникiв семiнару, серед яких були директори, вихователi-методисти, вихователi закладiв дошкiльної освiти м. Червонограда, Соснiвки та смт. Гiрник.

Презентувала роботу свого закладу з питання семiнару Пукач Оксана Степанiвна, директор ЗДО № 18. За її сприянням на семiнар була запрошена Людмила Шелестова, доктор педагогiчних наук, провiдний науковий спiвробiтник вiддiлу дидактики Iнституту педагогiки НАПН України, автор методики «Розвивальне читання для дошкiльнят». Людмила Володимирiвна провела для педагогiв мiста тренiнг iз теми «Розвивальне читання для дошкiльникiв» та презентувала закладу авторську лiтературу.

Iнформувала присутнiх про роботу закладiв дошкiльної освiти мiста за програмою Л. Шелестової Поручинська Iрина Дмитрiвна, спецiалiст вiддiлу освiти з дошкiлля.

Закус Галина Василiвна, методист IМЦО, вiд iменi педагогiв та методичної служби дошкiлля подякувала Людмилi Шелестовiй за змiстовний матерiал тренiнгу та коротко охарактеризувала використання нетрадицiйних методик читання в закладах дошкiлля мiста.

Педагоги подiлилися практичним досвiдом та подякували усiм за органiзацiю такого цiкавого семiнару.

Семiнар вiдбувся вiдповiдно до плану роботи iнформацiйно-методичного центру освiти.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook