Період публікації:

від

до

Категорія:

Нарада директорiв закладiв дошкiльної освiти м. Червонограда, Соснiвки та смт. Гiрник

Опубліковано: П`ятниця, 13 грудня 2019 

min
max

Нарада директорiв закладiв дошкiльної освiти м. Червонограда, Соснiвки та смт. Гiрник

10 грудня 2019 року на базi ЗДО № 7 вiдбулася нарада директорiв закладiв дошкiльної освiти м. Червонограда, Соснiвки та смт. Гiрник.

Поручинська Iрина Дмитрiвна, спецiалiст з дошкiльного виховання вiддiлу освiти доповiдала про органiзацiю харчування в ЗДО.

Нарада вiдбулася за участi Корнацького Станiслава, головного спецiалiста мiського вiддiлу Держпродспожив служби в м. Червоноградi. Директори ЗДО висловили побажання щодо змiни меню при харчуваннi дошкiльнят, якi з нового року будуть врахованi.

Заслухавши та обговоривши iнформацiю Закус Галини Василiвни, методиста iнформацiйно-методичного центру освiти «Про роботу консультативних центрiв для батькiв. Пiдготовка дiтей старшого дошкiльного вiку до навчання в школi» присутнi одноголосно схвалили рiшення щодо роботи з батьками та пiдготовки майбутнiх першокласникiв.

Нарада вiдбулася вiдповiдно до плану роботи вiддiлу освiти.

 

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook