Період публікації:

від

до

Категорія:

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання здібних юних футболістів

Опубліковано: Четвер, 18 квітня 2019 

min
max

Львівське училище фізичної культури разом з ФК «Карпати» запрошує на навчання і спортивну підготовку здібних  юних футболістів у академію футболу «УФК-Карпати» - спільне утворення училища і клубу.

Зараховані до академії учні мають змогу здобувати якісну загальну середню освіту, забезпечуються проживання у комфортному гуртожитку, посиленим харчуванням у їдальні училища, повним екіпіруванням спортивною і футбольною формою клубу «Карпати», участю у різноманітних турнірах, в тому числі і закордоном.

Тренувальний процес з учнями проводять досвідчені тренери Я. Дмитрасевич, О.Родін, В. Безуб'як, В. Вільчинський, І. Артимович, Т. Павліш, І. Павлюх, В Лобасюк, Т. Петрівський.

 

Запрошуємо учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів для участі у конкурсному відборі на навчання у найкращому в Україні спеціалізованому навчальному закладі спортивного профілю.

 

        Конкурсний відбір для комплектування відділення футболу (хлопці) триватиме в такі терміни:

 

21 квітня 2019 року – гравці 2007 р.н. (І етап)

 

5 травня 2019 року – гравці 2006 р.н. (додатковий відбір)

 

12 травня 2019 року – гравці 2004, 2005 рр.н. (додатковий відбір)

 

19 травня 2019 року – гравці 2007 р.н. (ІІ етап)

 

 

        Вступні випробування відбуватимуться на футбольному полі училища за адресою: Львів, вул. Княгині Ольги, 3. Початок о 09 год.

 

 

        Додаткову інформацію можна знайти на інтернет-сторінці училища www.ufk.lviv.ua у розділі «Абітурієнтам».

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Футболісти-десятикласники ЛУФК зберегли першу сходинку турнірної таблиці Футболісти-десятикласники ЛУФК зберегли першу сходинку турнірної таблиці Опубліковано: Четвер, 10 жовтня 2019 У суботу 5 жовтня 2019р. відбулися ігри V туру чемпіонату України з футболу серед дитячо-юнацьких колективів вищої ліги. Команди 8 і 10 класів Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» на футбольному полі аграрного університету у Дублянах приймали мукачівську МФА. Восьмикласники у досить...

Переглядів: 183 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Футболісти-одинадцятикласники ЛУФК поза межами чільної четвірки Футболісти-одинадцятикласники ЛУФК поза межами чільної четвірки Опубліковано: П`ятниця, 04 жовтня 2019 У суботу 28 вересня 2019р. відбулися ігри IV туру чемпіонату України з футболу серед дитячо-юнацьких колективів вищої ліги. Команди 9 і 11 класів Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» на футбольному полі аграрного університету у Дублянах приймали івано-франківське «Прикарпаття». Дев’ятикласники...

Переглядів: 201 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook