Період публікації:

від

до

Категорія:

Кривич, Канака, Романенков і Лукачук домінували на молодіжному чемпіонаті України

Опубліковано: Середа, 19 Червня 2019 

min
max

У м.Львові на закритому велодромі СКА 8-13 червня 2019р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років – т.зв. «андерів».

У командній гонці переслідування серед чоловіків переможцями став збірний колектив, основу якого склали студенти-другокурсники Львівського училища фізичної культури Олександр Кривич, Олег Канака і Валерій Романенков.

Кривич і Канака розіграли першість і в індивідуальній гонці переслідування – переміг Олександр. Романенков показав п’ятий час.

Олександр Кривич (на фото) окрім двох золотих виборов ще три срібні нагороди у гіті на 1000м з місця, командному спринті та медісоні.

У медісоні (парна гонка) Олександру асистував Романенков, а в командному спринті Назар Гудзь (ІІ курс) і Андрій Ганзін (11 кл.).

Валерій Романенков переміг у груповій гонці, Олег Канака тут шостий.

У омніумі – велосипедному багатоборстві Канака на четвертому місці. Серед жінок чемпіонкою України у командному спринті стала студентка І курсу Соломія Лукачук. В активі Соломії також срібні нагороди у кейріні та омніумі. Випускниця 2017р. Богдана Солтис у складі збірної команди перемогла у командній гонці та двічі посідала ІІІ місце – у спринті і медісоні.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

На велотрековому Євро найближче до подіуму був Микита Яковлєв На велотрековому Євро найближче до подіуму був Микита Яковлєв Опубліковано: Вівторок, 16 липня 2019 Відразу семеро вихованців Львівського училища фізичної культури взяли участь у чемпіонаті Європи з велоперегонів на треку серед юніорів та молоді віком до 23 років, який 9-14 липня 2019р. відбувся у м.Генті (Бельгія). Найближчим з них до нагородного подіуму був студент ІІ курсу Микита Яковлєв (на...

Переглядів: 978 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Юлія Бірюкова у топовій десятці ІІ Європейських ігор з велотрекових перегонів Юлія Бірюкова у топовій десятці ІІ Європейських ігор з велотрекових перегонів Опубліковано: Середа, 03 липня 2019 Відразу п’ятеро вихованців Львівського училища фізичної культури взяли участь у ІІ Європейських іграх з велоперегонів на треку, які з 21 до 30 червня 2019р. проходили у столиці Білорусі м.Мінську. З-поміж них слід відзначити одну з наймолодших – минулорічну випускницю Юлію Бірюкову (на фото), яка...

Переглядів: 1378 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook