Період публікації:

від

до

Категорія:

Микита Яковлєв – п’ятиразовий чемпіон України з велоперегонів на треку

Опубліковано: Середа, 19 Червня 2019 

min
max

У м.Львові 8-13 червня 2019р. у програмі молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на треку національну першість розіграли і вітчизняні юніори.

П’ятиразовим чемпіоном України серед велотрековиків віком до 18 років став студент І курсу Львівського училища фізичної культури Микита Яковлєв (на фото). Микита переміг в індивідуальній та командній гонках переслідування, скретчі, медісоні та омніумі. Окрім того, в активі Яковлєва «срібло» у груповій гонці.

Учень 11 класу Андрій Ганзін разом з Яковлєвим став переможцем у командній гонці та медісоні, а також услід за Микитою посів другі місця у індивідуальній гонці переслідування, скретчі та гіті на 1000м з місця.

Слід відзначити і юного дев’ятикласника Володимира Кондратенка. Володимир став бронзовим призером у командному спринті, командній гонці та медісоні.

У медісоні Володимиру асистував його однокласник Святослав Горбовий.  Серед дівчат три золоті медалі в активі студентки-першокурсниці Соломії Лукачук. Соломії не було рівних у індивідуальній та командній гонках переслідування і скретчі. Двічі Соломія приходила на фініш другою – у груповій гонці та медісоні. У гіті на 500м з місця Лукачук третя.

Учениця 10 класу Анастасія Кривич виборола срібні нагороди у командній гонці та медісоні (разом з Лукачук) та стала третьою у командному спринті.

Срібною призеркою разом з Кривич у командній гонці стала восьмикласниця Божена Шмотолоха.

На загал, учні та студенти училища на юніорському чемпіонаті здобули 25 медалей, в тому числі 10 золотих.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Гладиш і Бірюкова у Мінську здобувають олімпійські рейтингові очки Гладиш і Бірюкова у Мінську здобувають олімпійські рейтингові очки Опубліковано: Понеділок, 11 листопада 2019 У столиці Білорусі м.Мінську 1-3 листопада 2019р. відбувся І етап Кубка світу з велоперегонів на треку сезону 2019/2020р.р. Особливістю цьогорічного світового велотрекового туру є те, що еліта цього виду спорту не тільки розігрує нагороди окремих етапів, а й бореться за олімпійські рейтингові очки. У...

Переглядів: 426 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Данило Яковлєв – чотириразовий чемпіон України з велоперегонів на треку Данило Яковлєв – чотириразовий чемпіон України з велоперегонів на треку Опубліковано: Четвер, 07 листопада 2019 Учень 9 класу Львівського училища фізичної культури Данило Яковлєв (на фото) посів три перших місця на чемпіонаті України з велоперегонів на треку серед юнаків віком до 14 років. Данило переміг у командному спринті, скретчі та у гонці темпо. Слід додати, що Данило і серед старших юнаків (вік до...

Переглядів: 499 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook