Період публікації:

від

до

Категорія:

Микита Яковлєв – п’ятиразовий чемпіон України з велоперегонів на треку

Опубліковано: Середа, 19 Червня 2019 

min
max

У м.Львові 8-13 червня 2019р. у програмі молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на треку національну першість розіграли і вітчизняні юніори.

П’ятиразовим чемпіоном України серед велотрековиків віком до 18 років став студент І курсу Львівського училища фізичної культури Микита Яковлєв (на фото). Микита переміг в індивідуальній та командній гонках переслідування, скретчі, медісоні та омніумі. Окрім того, в активі Яковлєва «срібло» у груповій гонці.

Учень 11 класу Андрій Ганзін разом з Яковлєвим став переможцем у командній гонці та медісоні, а також услід за Микитою посів другі місця у індивідуальній гонці переслідування, скретчі та гіті на 1000м з місця.

Слід відзначити і юного дев’ятикласника Володимира Кондратенка. Володимир став бронзовим призером у командному спринті, командній гонці та медісоні.

У медісоні Володимиру асистував його однокласник Святослав Горбовий.  Серед дівчат три золоті медалі в активі студентки-першокурсниці Соломії Лукачук. Соломії не було рівних у індивідуальній та командній гонках переслідування і скретчі. Двічі Соломія приходила на фініш другою – у груповій гонці та медісоні. У гіті на 500м з місця Лукачук третя.

Учениця 10 класу Анастасія Кривич виборола срібні нагороди у командній гонці та медісоні (разом з Лукачук) та стала третьою у командному спринті.

Срібною призеркою разом з Кривич у командній гонці стала восьмикласниця Божена Шмотолоха.

На загал, учні та студенти училища на юніорському чемпіонаті здобули 25 медалей, в тому числі 10 золотих.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Володимир Кондратенко – чемпіон України у гіті на 500м Володимир Кондратенко – чемпіон України у гіті на 500м Опубліковано: П`ятниця, 23 серпня 2019 У Львові 14-18 серпня 2019р. паралельно з Кубком України серед елітних спортсменів відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку серед юнаків і дівчат віком до 16 років. Молода українська велотрекова зміна змагалась у неолімпійських видах програми. У гіті на 500м з місця чемпіоном України став...

Переглядів: 1 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Роман Гладиш – дворазовий переможець «Відкритого кубка Львова» з велотрекових перегонів Роман Гладиш – дворазовий переможець «Відкритого кубка Львова» з велотрекових перегонів Опубліковано: Четвер, 22 серпня 2019 15-17 серпня 2019р. у нашому місті відбулися міжнародні змагання «Відкритий кубок Львова» з велоперегонів на треку. В змаганнях чоловіків дворазовим переможцем Кубка став вихованець Львівського училища фізичної культури Роман Гладиш (вип. 2016р.). Роман (на фото) переміг у омніумі (велосипедне багатоборство)...

Переглядів: 23 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook