Період публікації:

від

до

Категорія:

ГОДИНА ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ «МИ ПАМ’ЯТАЄМО…»

Опубліковано: П`ятниця, 22 лютого 2019 

min
max

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Небесна Сотня об’єднала  в собі народ усієї Соборної України.

20 лютого учнями 8 класу Словітського НВК було організовано та проведено інформаційний захід «Ми пам’ятаємо…»,  метою якого було вшанування героїв Небесної Сотні, виховання поваги до  Батьківщини, виховання патріотичної свідомості  та виховання  учнів у національно–патріотичному дусі.
Присутні мали можливість вкотре пригадати події зими 2014 року. Учні вкотре побачили як звичайні українці творили історію своєї країни.

Школярі декламували вірші, в яких звучали слова боротьби української нації за волю та рівність,  було показано короткометражний фільм «Небесна сотня. Галицькі ангели», у якому надавалися короткі біографічні довідки про загиблих воїнів на Галичині.

Учні 6 і 8 класів виконували пісні, від слів яких на очі наверталися сльози. А пісня «Небесна сотня» супроводжувалася акцією «Ангели пам’яті».

Потім присутні вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання, подякувавши Героям за їхню мужність та відвагу.

Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Вони повинні жити в нашій пам’яті! – підсумували учні 8 класу.

Немає коментарів

Схожі статті:

День вишиванки у Словітському  НВК День вишиванки у Словітському НВК Опубліковано: Вівторок, 21 травня 2019 16 травня в Україні відзначають День вишиванки. Вишиванка – споконвічний традиційний національний одяг, без якого не можна уявити справжнього українця. Одягнувши вишиванку до школи, учні проявили любов до України та долучилися до свята – Міжнародного дня вишиванки. Діти 3 та 4 класів Словітського...

Переглядів: 18 Коментарів: 0

Відділи освіти

Одягни вишиванку Одягни вишиванку Опубліковано: Вівторок, 21 травня 2019 День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. У Словітському...

Переглядів: 1 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook