Період публікації:

від

до

Категорія:

Студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права – учасники Всеукраїнської наукової конференції (фото)

Опубліковано: Понеділок, 25 квітня 2016 

min
max

21-22 квітня в Львівському торговельно-економічному університеті відбулася вперше в Україні Всеукраїнська наукова конференція для студентів вищих навчальних закладів України І-ІІ рівнів акредитації на тему: «Стан і перспективи розвитку бухгалтерського обліку, аналізу і контролю в умовах трансформації національної економіки».

У заході взяли участь 45 представників з 21 навчального закладу, що представляли 12 міст України. Організатори конференції – ректор університету, професор Петро Олексійович Куцик та доценти кафедри бухгалтерського обліку Роман Анатолійович Марценюк, Марія Юріївна Чік.

Відкрив конференцію ректор університету, професор П.О. Куцик, який привітав молодих вчених у стінах найстарішого торговельно-економічного вищого навчального закладу України та побажав плідного наукового обговорення проблемних аспектів бухгалтерського обліку, аналізу та контролю в системі управління підприємством.

До вітального слова долучились: проректор з наукової роботи, професор Б.Б. Семак, директор Інституту економіки та фінансів, доцент Т.О. Герасименко та завідувач кафедри бухгалтерського обліку, професор В.І. Бачинський.

Всеукраїнська наукова конференція відбувалась за такими тематичними напрямами: бухгалтерський облік в сучасних умовах господарювання: теорія та практика; економічний аналіз в системі прийняття управлінських рішень: сучасний стан та перспективи розвитку; актуальні проблеми та перспективи розвитку ревізії і контролю (аудиту) в умовах економічних трансформацій; звітність як джерело інформаційного забезпечення системи управління підприємства.

Львівський кооперативний коледж економіки і права представляли студенти Помірча Вікторія з темою: «Організація облікового процесу суб'єктів малого підприємництва» (науковий керівник: к.е.н., викладач Грицак Оксана Степанівна) та Батюк Роман з темою: «Аналіз формування га використання власних фінансових ресурсів підприємств в системі прийняття управлінських рішень» (науковий керівник: викладач вищої категорії Голубка Михайло Михайлович, голова циклової комісії фінанси та кредит).

Родзинкою конференції стала урочиста концертна програма за участю народної капели бандуристок «Галичанка» Львівського торговельно-економічного університету та активних студентів клубу художньої творчості. Також організатори конференції провели екскурсії культурними та історичними пам’ятками м. Львова.

За підсумками конференції виданий збірник наукових праць, а учасники конференції нагороджені іменними сертифікатами.

Матеріал підготувала завідувач науковим центром Львівського кооперативного коледжу економіки і права Тетяна Ісманицька

Немає коментарів

Схожі статті:

Студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права – учасники Всеукраїнської наукової конференції (фото) Студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права – учасники Всеукраїнської наукової конференції (фото) Опубліковано: Понеділок, 24 квітня 2017 Днями на базі Львівського торговельно-економічного університету відбулася ІІ Всеукраїнська наукова конференція для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів України І-ІІ рівнів акредитації на тему: «Обліково-аналітичне забезпечення в управлінні діяльністю підприємств в умовах трансформації...

Переглядів: 539 Коментарів: 0

Профтехосвіта

У Львівському кооперативному коледжу провели олімпіаду з дисципліни «Основи кооперації» У Львівському кооперативному коледжу провели олімпіаду з дисципліни «Основи кооперації» Опубліковано: П`ятниця, 17 січня 2020 В рамках проходження Тижня циклової комісії підприємництва та біржової діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права викладач-методист Марія Ільків провела предметну олімпіаду з дисципліни «Основи кооперації». Метою проведення олімпіади було підвищення якості підготовки кваліфікованих...

Переглядів: 386 Коментарів: 0

Вища освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook