Період публікації:

від

до

Категорія:

«Музика в моєму житті»

Опубліковано: Вівторок, 15 березня 2016 

min
max

             У Перемишлянській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. О.Ковча 11 березня, відбувся захід «Музика в моєму житті», на якому учні мали можливість прослухати сольний концерт учениць 9-А класу Кабали Лідії та Коваль Марії.  Усі присутні милувалися чудовим співом та грою на музичних інструментах.

       Крім того, учні 8-Б класу провели опитування у вигляді інтерв’ю, під час якого цікавились вибором школярів: чому саме музику люблять учні, якими музичними інструментами володіють, чи мріють у майбутньому пов’язати своє життя з музикою?

        Організували захід учителі трудового навчання, образотворчого мистецтва, художньої культури  та класний керівник 9-А класу – Сипко З.С. та учитель української мови й літератури Манюк Л.М.

Немає коментарів

Схожі статті:

Флешмоб «День Європи» на базі Перемишлянської ЗОШ  І-ІІІ ст. № 2 ім.О.Ковча  Флешмоб «День Європи» на базі Перемишлянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім.О.Ковча Опубліковано: Четвер, 11 травня 2017 У зв’язку з Днями Євросоюзу в Україні та ухваленням 11 травня 2017р. Радою Міністрів ЄС рішення про скасування візових вимог для громадян України у Перемишлянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім.О.Ковча   в небо злетіли понад півсотні синьо-жовтих кульок, підтриманих радісним сміхом і вигуками школярів.

Переглядів: 341 Коментарів: 0

Відділи освіти

Зустріч учнів  Перемишлянської ЗОШ I-III ст.. № 2 ім.О. Ковча з поетесою Ніною Романяк Зустріч учнів Перемишлянської ЗОШ I-III ст.. № 2 ім.О. Ковча з поетесою Ніною Романяк Опубліковано: Середа, 22 лютого 2017 21. 02.2017р.  учні    Перемишлянської ЗОШ I-IIIст. №2 ім. О Ковча   зустрілися  з  поетесою Ніною Романяк. Зустріч була цікавою та захоплюючою для учнів 7-9 класів. Учні мали змогу ближче ознайомитися з творами поетеси та отримати відповідь на питання, які їх цікавили. Організаторами зустрічі були вчителі...

Переглядів: 321 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook