Період публікації:

від

до

Категорія:

Проведення обласного постійного семінару для вчителів християнської етики

Опубліковано: Вівторок, 26 березня 2019 

min
max

       Музейний відділ Львівського обласного Будинку вчителя провів друге засідання обласного постійного семінару для вчителів християнської етики навчальних закладів м. Львова та області.

     Віра Романчак, завідувач музейним відділом ЛОБУ, у вступному слові говорила про ключові компетентності, визначені у «Новій українській школі», виклики, пов'язані з наявністю деструкції духовного поля суспільства.  Галина Мрачковська, методист Навчально-методичного центру освіти м.Львова розкрила тему: «Біблія як альтернативне джерело наукових знань». Сестра Георгія (Притупницька), референт у справах освіти і виховання Львівської Архиєпархії, директор Освітньо-методичного центру ім.о.Юліана Дзеровича, презентувала для учасників семінару  тему: «Передавати цінності як стиль виховання». Романна Абрамік, викладач християнської етики Львівського політехнічного училища поділилася своїм досвідом викладання цього предмету.

      Учасники семінару активно обговорювали теми доповідей, ділилися власним досвідом роботи.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook