Період публікації:

від

до

Категорія:

Баскетбол – дiвчата – ЧЗШ № 12 м.Червонограда

Опубліковано: П`ятниця, 13 грудня 2019 

min
max

Баскетбол – дiвчата – ЧЗШ № 12 м.Червонограда

      З  09.12.19 по 12.12.19 на базi Червоноградської гiмназiї проводився Чемпiонат мiста з баскетболу серед дiвчат загальноосвiтнiх навчальних закладiв.

Боротьба за м’яч була дуже завзятою. Iгри були надзвичайно цiкавими, азартними та повними емоцiй.

     Нашi юнi баскетболiстки продемонстрували неабияку майстернiсть, шалену волю до перемоги, вiдчайдушну боротьбу за кожний м’яч.

    Суддiвська колегiя у складi Федаша Романа Васильовича – вчителя фiзичної культури школи № 12 та Тиндик Тетяни Олександрiвни  – вчителя фiзичної культури ЧЗШ № 9 вiдзначило добру фiзичну та технiчну пiдготовку учасникiв Чемпiонату.

У результатi справжнiх спортивних баталiй переможнi мiсця розподiлилися таким чином: на III мiсцi- команда ЧЗШ №12, на II – Червоноградська гiмназiя. А цьогорiчним переможцем Чемпiонату з баскетболу серед дiвчат стала команда ЧНВК №13.

Варто вiдзначити, що, попри безкомпромiснiсть протистояння, пiсля завершення матчу на майданчику панувала святкова та дружня атмосфера.
     Команди були нагородженi грамотами, дипломами та медалями.

Вiтаємо юних баскетболiсток i зичимо нових перемог в обласних змаганнях.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook