Період публікації:

від

до

Категорія:

Салон педагогічної майстерності в Мостиській ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів

Опубліковано: Субота, 27 лютого 2016 

min
max

24 лютого 2016 року Мостиська ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів вітала вчителів-філологів у салоні педмайстерності з проблеми  «Використання інноваційних методів навчання на уроках української мови та літератури».

Мардинавка О. І. підкреслила,  що праця педагога і працівника салону краси подібна. Сучасний учитель дбає про духовну красу дітей, формує її характер, світогляд, дарує посмішку і тепло, виховує прекрасне в душі дитини, одним словом, робить усе для того , щоб учневі було комфортно у школі та в бурхливому сучасному світі.

Вчитель звернула увагу на головні елементи педагогічної майстерності: гуманістична спрямованість, професійна компетентність, динамізм особистості, комунікативність, педагогічна проникливість, здатність володіти собою, оптимістичне прогнозування емоцій, креативність, педагогічна техніка.

Для гостей прозвучали музичні вітання у виконанні Подобінської Соломії, Цекіт Юлії, Шельонг Діани.

Мардинавка О.І. представила свій методичний доробок : презентація з проблеми «Використання інноваційних методів навчання на уроках української мови та літератури», методична книжка «Уроки життєтворчості», сайт oksanamardinavka.blogspot.com.

Згодом Оксана Іванівна запросила всіх до літературного салону «На гостини до В. Нестайка». Це сонячний письменник, якого ще називають українським Андерсеном, автор бестселера «Тореадори з Васюківки».

На уроці було використане ситуативне завдання «Інтерв’ю з письменником», інсценізація пригоди «Метро під свинарником».

Клас було поділено на чотири групи : «Тореадори», «Собакевичі», «Фараони», «Космонавти». Художники представили ілюстрації до кожної з пригод, ставили питання за змістом твору. Шестикласники зробили висновки, що треба гуманно ставитися до тварин, бути сміливим, вигадливим, поважати старших від себе, наполегливо вчитися, щоб досягти мети в житті.

Цікавою була дискусія-обговорення листа громадянки з особливими переконаннями «За що діти люблять Яву та Павлушу?». Учні зробили висновок, що герої  бешкетують, завдають клопотів оточуючим, але  вони роблять не зі зла, це  плоди їхньої бурхливої фантазії.

На гостини була запрошена бібліотекар Мостиської районної бібліотеки для дітей Г. Й. Леуш, яка представила книжкову виставку «Всеволод Нестайко – дітям».

          Оксана Іванівна подякувала всім учасникам літературного салону, подарувавши напам’ять буклет із заповітом  дружби від Всеволода Нестайка:

     «Святе це діло – дружба. Найсвятіше і найчистіше почуття в світі, найчистіше воно в дитинстві. Бережіть і шануйте його! Бо найвірніші, найбільші, найкращі друзі в світі – це друзі дитинства. І той, хто на все життя збереже друга дитинства, той щасливий! А той, хто не збереже, тому гірко буде. Бо дитинство не повторюється… І проживе той своє життя без дружби. І буде воно безрадісним, хоч, може, й довгим. І не відчує він себе по-справжньому Людиною. Бо найбільше ти Людина, коли щось робиш для друга. Пам’ятай про це!»

Немає коментарів

Схожі статті:

Ми на вічному шляху до Шевченка Ми на вічному шляху до Шевченка Опубліковано: Четвер, 09 березня 2017 У Мостиській ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів 06 березня  відбулася ранкова лінійка, присвячена генію українського народу, великому патріоту України, її пророку Тарасу Шевченку. Пошана і вдячність наповнюють серця усього людства, бо Тарас Шевченко - не тільки співець України, він митець на всі часи, на всі віки...

Переглядів: 396 Коментарів: 0

Відділи освіти

             «Sunflower» тягнеться до Сонця Світової Літератури.... «Sunflower» тягнеться до Сонця Світової Літератури.... Опубліковано: Четвер, 01 грудня 2016 У Мостиській  ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів 30 листопада  відбулося урочисте відкриття Міжнародної  гри із зарубіжної літератури «Соняшник», у якій взяли участь учні 5-9 класів.  З-поміж цілої низки завдань  організатори впевнені, що участь у конкурсі «Соняшник»: - дозволить виявити і розвинути творчі...

Переглядів: 248 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook