Період публікації:

від

до

Категорія:

Свято коляди у школі (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 12 лютого 2016 

min
max

10 лютого у КЗ ЛОР "Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №102 І-ІІ ст" відбулось свято "Світ Коляди" . Вже стало традицією у нашій школі колядками прославляти Різдво Ісуса Христа. З року в рік намагаємося передавати учням звичаї нашого краю, рідну говірку, спів саме такими, як вони звучать на Львівщині.

До свята коляди всі учні школи готувалися заздалегідь, кожен клас повинен був виконати свою колядку та віншування. 

Всіх присутніх зворушила колядка п'ятикласників  "Прилетіли ангелятка". Закарбувалися в пам’яті колядка «Во Вифлеємі новина», виконані учнями 6-го класу; «Нова радість стала» у виконанні учнів 7-х класів. Дуже цікавим був виступ учнів 8-а класу,  які  заколядували «Небо і замля». Приємно вразили всіх присутніх колядка «Бог ся раждає» учні 8-б і 9 класу.

Захопливо звучали колядки учнів 10 класу «Ой чи є чи нема пан господар в дома». 

На святі панував дух Різдва, а українські вишиванки та гарні костюми  додавали святковості, гарного настрою усім присутнім.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook