Період публікації:

від

до

Категорія:

Мовний табір у Шпиколоському НВК

Опубліковано: П`ятниця, 14 Червня 2019 

min
max

З 10 по 14 червня 2019 року у Шпиколоському НВК проходив мовний табір «Funny Bees», у якому діти мали змогу поглиблювати знання англійської мови, поєднуючи їх із захоплюючим відпочинком.

Метою роботи мовного табору було розширення кругозору школярів, популяризації англійської мови, підвищення мотивації учнів до вивчення та практичного застосування англійської мови.

Основне завдання, яке було поставлене перед початком роботи табору: допомогти дитині здобути необхідні мовні навички, непомітно подолати мовний бар’єр, удосконалити розмовну мову, поєднати навчання із захопливим відпочинком, отримати мотивацію для подальшого удосконалення англійської мови, саме тому завдання були розважального та розвивального характеру: презентації, ігри, змагання, пісні, проекти, перегляд навчального відео, настільні ігри.

Робота літнього мовного табору була спланована за тематичними днями, а саме: «Camp Day», «So many people, so many hobbies», «Magic travelling» «Day of Music», «Goodbye summer camp». Завдяки такому плануванню було  створене відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення англійської мови.

Літній мовний табір дав можливість дітям весело провести час разом із друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому, та показав дітям, що вивчення мови - це легко і просто. Табір був успішним, тому що діти намагалися розмовляти іноземною і стали більш впевненими у своїм мовних навичках.

Немає коментарів

Схожі статті:

Цікава мандрівка учнів Заставненського НВК Цікава мандрівка учнів Заставненського НВК Опубліковано: П`ятниця, 14 Червня 2019 Мандрівка до зоопарку «Лімпопо» у с. Меденичі стала незабутньою пригодою для учнів 5 та 6 класів Заставненського НВК. Свіже повітря, спілкування із живою природою подарували  дітям позитивні емоції та  естетичне задоволення. Під час екскурсії діти отримали можливість побачити екзотичних тварин та птахів....

Переглядів: 883 Коментарів: 0

Відділи освіти

Останній дзвоник у Шпиколоському НВК Останній дзвоник у Шпиколоському НВК Опубліковано: Вівторок, 04 Червня 2019 Ну от і все. Останній день і мить. Остання зустріч, погляди зріднілі. Душа болить, сльоза в очах тремтить. Учнівські роки в вирій відлетіли. У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Воно радісне й водночас...

Переглядів: 124 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook