Період публікації:

від

до

Категорія:

Звіт директора Дашавського НВК

Опубліковано: П`ятниця, 14 Червня 2019 

min
max

11 червня  в опорному НВК «Дашавський ЗНЗ І – ІІІ ст. – ДНЗ» відбувся звіт директора школи про проведену роботу 2018 – 2019 н. р. У загальних зборах взяли участь члени трудового колективу НВК, учителі, батьки, представники органів місцевого самоврядування, настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці о. Орест Демків.

Захід пройшов у робочій, дружній та позитивній атмосфері. Виступаючи перед присутніми, Михайлевич М. Я. розповів про навчальний заклад, його кадрове забезпечення, про освітній процес, виховну, методичну роботу. Відзначено роботу вчителів та  результати навчальних досягнень учнів  в олімпіадах, конкурсах районного та обласного рівнів. Михайло Ярославович звернув увагу  на тісну співпрацю адміністрації школи з батьками, громадськістю, селищною Радою, музичною школою мистецтв.

Директор окремо звернув увагу на стан охорони праці НВК, фінансово-господарську діяльність та подякував батькам за допомогу в участі у конкурсі проектів регіонального розвитку.

Заступник директора з ВР Кузів О. О. відзначила добру роботу директора НВК, його бажання завжди підтримати та допомогти, надати слушну пораду та подякувала Михайлу Ярославовичу за те, що він завжди з великою увагою ставиться до учнів, батьків та вчителів, на належному рівні контролює освітньо-виховний процес.

74 учасники, які взяли участь у відкритому голосуванні, одноголосно ухвалили визнати роботу директора опорного НВК «Дашавський ЗНЗ І- ІІІ ст. - ДНЗ» Михайлевича Михайла Ярославовича задовільною.

На завершення Михайло Ярославович подякував присутнім за таку велику підтримку та зазначив, що тільки спільними зусиллями можна досягти успіху.

Немає коментарів

Схожі статті:

Зустріч із представниками  патрульної поліції Зустріч із представниками патрульної поліції Опубліковано: Понеділок, 20 травня 2019 У рамках роботи щодо безпеки дорожнього руху  в опорному НВК «Дашавський ЗНЗ I-IIIcт. -  ДНЗ» проведено  зустріч з представниками  патрульної поліції у Львівській області начальником відділу зв’язків з громадськістю старшим лейтенантом поліції Капись Г.В.  та старшим лейтенантом поліції Терлецькою Н.Т....

Переглядів: 106 Коментарів: 0

Відділи освіти

Екскурсія в Гошів Екскурсія в Гошів Опубліковано: Субота, 11 травня 2019 Одне із головних завдань школи – це виховання у дитини високих моральних якостей, виховання на засадах християнської моралі. І допомагають учителям у цьому батьки. Недарма говорять: «Дружня і міцна сім'я – сильна Україна». Батьки третьокласників опорного НВК «Дашавський ЗНЗ  І – ІІІ ст. – ДНЗ» 9 травня...

Переглядів: 93 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook