Період публікації:

від

до

Категорія:

Засідання проблемного семінар-практикуму вчителів математики

Опубліковано: Вівторок, 15 березня 2016 

min
max

10 березня 2016 року у Сокальському НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей» відбувся проблемний семінар-практикум вчителів математики з теми: «Методика підготовки учнів до ЗНО з математики». В рамках семінару – практикуму були проведені майстер-класи учителя-методиста Галети О.В та учасника експертної групи по встановленню порогового бала ЗНО з математики Зварич І.М. (Великомостівський НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-ліцей»).

     Галета Оксана Василівна провела майстер-клас з розв’язування завдань відкритої форми з короткою відповіддю з алгебри.

     Зварич Ірина Михайлівна провела майстер-клас з розв’язування завдань відкритої форми з параметрами. Ознайомила присутніх з критеріями оцінювання цих робіт.

   Для того, щоб учні могли впевнено впоратися з тестом у напруженій обстановці зовнішнього незалежного оцінювання методист РМК Білик Олеся  Іванівна нагадала  про порядок проведення ЗНО та надала рекомендації учням щодо проходження ЗНО.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook