Період публікації:

від

до

Категорія:

Літературно-мистецький вечір «Загляньмо в наші душі та серця»

Опубліковано: Вівторок, 15 березня 2016 

min
max

Нещодавно в Арламівськоволянській ЗОШ І –ІІ ст., що на Мостищині було проведено літературно – мистецький вечір «Загляньмо в  наші душі та серця», де відбулася презентація книги «У домі серця» Ірини Кріль, члена Львівської спілки християнських письменників.                       

Родовід  Ірини Іванівни починається з Арламівської Волі. Першим на  теренах  Мостищини прочитав цю книгу отець Ярослав Гуль, який і став ініціатором  проведення свята, організаторами та ведучими  якого  були вчителі Галина Кучерук та Оксана Якимів.                                           

В ході творчого вечора звучали поезії «Старі альбоми», «Пазли життя», «Ти мене тримай», «Люблю людей», «Життя», «Татові». Окремі вірші  поетеси вчителі поклали на музику. Це «Дороги» (музика Оксани Якимів, виконав учительський гурт «Галичанка») та «Молитва за Україну» (музика Оксани Іванейко, яка і виконала цю пісню).                                                 

На святі були присутні гості: отець Ярослав Гуль,  поетеса Ірина Кріль, сільський голова Іван Лучечко,  тріо  «Журавка» (Ярослава Шуп’яна, Даниїла Ілечко, Павліна Дутко ), учасники Народного хору «Воля» Ярослав Шот та Ярослав Воськало. Веселим таночком та піснею « Не давайте суму жити»  привітали гостей учні, учасники шкільного ансамблю «Дивосвіт».

 Пані Ірина була приємно вражена щирою зустріччю, задушевним звучанням її  творів, які читали учителі, а також поділилася своїми новими творчими  здобутками.   Поетичні рядки пані Ірини та духовні настанови  отця Ярослава  спонукали до роздумів та належної підготовки до Великого посту.

                           Поезія – це завжди неповторність…  Ліна Костенко 

Немає коментарів

Схожі статті:

День відкритих дверей  для майбутніх першокласників та їх батьків День відкритих дверей для майбутніх першокласників та їх батьків Опубліковано: Понеділок, 05 грудня 2016 Нещодавно в Арламівськоволянській   ЗОШ І-ІІ ст., що на Мостищині,   класоводом 1 класу Чумою Л.М.  організовано  «День   відкритих   дверей»  для батьків першокласників.     Батьки  учнів  мали  змогу  відвідати  урок  - подорож  з  математики  «  У осінньому  лісі» . В ході уроку учні працювали...

Переглядів: 778 Коментарів: 0

Відділи освіти

Богдан Хмельницький – людина, полководець і державний діяч Богдан Хмельницький – людина, полководець і державний діяч Опубліковано: Понеділок, 05 грудня 2016 Нещодавно на базі  Арламівськоволянській ЗОШ І-ІІ ст. Мостиського району відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів історії Мостиського ЛОО №1.         Вчителем історії Конюховською Т.О. проведено  відкрите практичне заняття  у 8 класі  на тему  «Богдан Хмельницький – людина, полководець і...

Переглядів: 887 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook