Період публікації:

від

до

Категорія:

Розумники і розумнички

Опубліковано: Вівторок, 15 березня 2016 

min
max

Шкільне життя…Неповторне і звичне, радісне і сумне, сповненне глибоких переживань, солодке, як мед, і гірке, як полин. Школярі, як мільйони… Всі вони зовсім різні і чимось  неповторні. Вони, мов ті зорі на небі, що горять  своєрідним світлом.

      Ці дивовижні квіти вранці вмиваються росою, зустрічаючи новий день, ніжно простягають руки-пелюстки до сонця, щоб захистило їх від усього злого й недоброго, дало силу зрости, розцвісти  і зробити  цей світ кращим.

       Стежина шкільного життя… По ній кожен має пройти гідно, кожен повинен реалізувати себе, свої можливості, свою суть.

        Стежки з усіх шкіл району привели до зали Народного дому 156 розумників і розумниць,переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015-2016 н.р.

         Найкращі вітання, найщиріші побажання для розумників лунали з уст голови Городоцької районної ради В. Більовського, заступника голови Городоцької районної адміністрації П. Стахіва, керівника відділу освіти Городоцької РДА І. Яскевича, головного спеціаліста відділу освіти Ю. Левковича, завідуючої методичним кабінетом О. Войціцької та директорів шкіл, що нагороджували переможців грамотами відділу освіти і книгами. Окремо відзначемо 22 переможці обласного етапу олімпіад та одного переможця конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукових товариств КЗЛОР МАН, які, окрім грамот і книг, отримають від Городоцької районної ради та Городоцької райдержадміністрації грошову винагороду-стипендії.

         Цьогоріч свято готувала Переможненська ЗОШ І-ІІІ ст., директор Костюк Любов Петрівна.

         І спалахнуло величезне вогнище знань…

     Ведучі Аліна Зелінка та Степан Гринько, учні  Переможненської ЗОШ, відкрили районне свято – свято Інтелекту, Гордості й Таланту.

      На святі звучали пісні „Україна”, „Марія” у виконанні Марти Пиріг, про мову та  „Хто ти є, Україно!” у виконанні ансамблю учнів школи, „Чом , чом, земле моя” у виконанні Романів Віки та Галамай Руслани.         

       Цікавим було привітання для переможців олімпіад „гостя ” з Італії. Учень 11 класу Голуб Роман блискуче зіграв роль Адріано, а учень 10 класу Приведа Назар – „академіка Миколи Мовчуна”.

       Танець квітів, виконаний дівчатками 3 класу,  вальс та флешмоб у виконанні учнів школи та реп (Щипель Мар’яна та Гринько Степан) зарядили глядачів гарним настроєм та щирими посмішками.

       Не можна було не згадати нашої слави, нашої величі, нашого національного пророка Тараса Шевченка.У ці березневі дні „ Іде Шевченко по Вкраїні…” Ця пісня звучала у виконанні учня 6 класу Дениса Романіва.

     Фінальною була пісня „ Мелодія добра” у виконанні ансамблю учнів школи. Всі учасники свята вийшли на сцену, щоб передати присупнім добро, любов і тепло своїх сердець.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook