Період публікації:

від

до

Категорія:

Представники Львівського кооперативного коледжу економіки і права провели профорієнтаційну роботу зі школярами Мостищини (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 25 березня 2016 

min
max

Представниками Львівського кооперативного коледжу економіки і права року за участі директора Зубко Н.П., заступника директора з виховної роботи Бішко І.В. та відповідального секретаря приймальної комісії Клачко І.В. при сприянні Мостиської райкоопспілки та відділу освіти Мостиської РДА була проведена профорієнтаційна робота у школах Мостиського району.

Завдання профорієнтаційної роботи полягало в допомозі учням 9 та 11 класів правильно вибрати майбутню професію. Формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретного фаху в навчальному закладі, скласти на цій основі реальний план оволодіння професією.

Під час проведення профорієнтаційної роботи з учнями 9, 11 класів було більш детально проінформовано за якими напрямами підготовки фахівців здійснюється набір студентів на 2016/2017 навчальний рік за денною та заочною формами навчання (згідно нового Переліку галузей знань та спеціальностей 2015 року) у ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права».

Велика увага приділяється виховному процесу у навчальному закладі.

У виховній роботі із студентами викладачі коледжу проводять: екскурсії; зустрічі з цікавими людьми, патріотичні-концерти, рольові ігри, диспути, творчі зустрічі з викладачами, випускниками, науковцями, літературні вечори, науково-практичні студентські конференції; лекції з питань організації навчальної та наукової роботи студентів; консультації: юридичні, психологічні, медичні тощо; засідання творчих гуртків, клубів за інтересами, студій, віталень; вечори відпочинку, літературні зустрічі, українські вечорниці, спортивні ігри, змагання, гуртки, секції, козацькі забави тощо; огляди художньої самодіяльності, фестивалі; культпоходи у музеї, екскурсії та інші форми роботи тощо.

У коледжі діють гуртки художньої самодіяльності: драматичний, хоровий, інструментальний, танцювальний.

Члени студентського самоврядування та гуртки художньої самодіяльності організовують і проводять різні заходи, в тому числі відкриті виховні години з духовними наставниками, як в навчальному закладі, так і в гуртожитках.

Щорічно навчальний заклад бере участь у Всеукраїнському конкурсі «Студентські перлини – тобі, Україно!», в якому студенти займають призові місця.

Студентів коледжу забезпечують гуртожитком. Випускникам надається право продовження навчання у вищих навчальних закладах м. Львова та України за профілем здобутої спеціальності та скороченим терміном; вони одержують робітничі професії та проходять навчання для отримання посвідчення водія. У коледжі діють курси, які згодом будуть корисні студентові в житті.

Вчителі та учні ставили запитання про особливості цьогорічної вступної компанії, перелік документів для вступу та отримали вичерпні відповіді від представників навчального закладу, а також запрошення відвідати навчальний заклад 26 березня об 11.00 годині.

Всі присутні мали змогу переглянути презентацію про навчальний заклад та його традиції, матеріально-технічну базу коледжу, зокрема навчальні аудиторії та лабораторії, майстерні, студентські гуртожитки, їдальню, отримали рекламні буклети, брошури та інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру, і мають надію, що ця інформація допоможе зробити правильний вибір для майбутньої професійної діяльності кожного учня

Незабутні враження залишились від поїдки у школи Мостиського району та зустрічі з молодим поколінням – майбутнім України.

В свою чергу представники Львівського кооперативного коледжу вдячні усім, хто сприяв та допоміг у проведені профорієнтаційної роботи.

Матеріал підготував Михайло Голубка, голова циклової комісії фінансів та кредиту, викладач вищої категорії Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

«Моя професія – мій особистий внесок у розвиток держави» (фото) «Моя професія – мій особистий внесок у розвиток держави» (фото) Опубліковано: Понеділок, 11 вересня 2017 Першочерговим завданням практичного навчання студентів усіх спеціальностей у Львівському кооперативному коледжі економіки і права є вступ до фаху. І з перших днів в коледжі студенти нового набору детальніше знайомляться з навчальним закладом та своєю майбутньою професією. За час проведення навчальної...

Переглядів: 667 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права побували на Форумі видавців Студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права побували на Форумі видавців Опубліковано: Вівторок, 01 жовтня 2019 Щорічно у Львові, який абсолютно справедливо вважається духовною та культурною столицею Західної України, зосереджується потужний центр інтелекту, творчого потенціалу, що став справжньою меккою, яка дає імпульс новим книжкам, новим ідеям, дає наснагу та поштовх для нашої молоді – Міжнародний книжковий...

Переглядів: 128 Коментарів: 0

Вища освіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook