Період публікації:

від

до

Категорія:

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликах

Опубліковано: П`ятниця, 12 липня 2019 

min
max

У м.Кременці 5-9 липня 2019р. відбувся літній чемпіонат України з санного спорту серед спортсменів юнацьких вікових категорій.

Юні санкарі виявляли найсильніших зі з’їздів на санкороликах.

Серед юнаків віком до 17 років переможцем став цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Роман Пилипів. Учень 11 класу Дмитро Прус посів 4 місце.

Серед дівчат одинадцятикласниці Іванна Домбровська і Аліна Федюк показали четвертий і п’ятий результати. Природньо перемогли місцеві спортсменки, які мали більше можливостей для спеціалізованої підготовки.

І в командній гонці-естафеті два перші місця були за кременчанами. Збірна Львівської обл. у складі Пилипіва і Надії Антонюк на третій позиції.

Серед хлопців віком до 15 років вперта боротьба розгорнулася між дев’ятикласниками училища Вадимом Микиєвичом та Данилом Марціновським. Перемогу з перевагою всього лиш у 0,081сек отримав Микиєвич (на фото). Ще один дев’ятикласник Богдан Бабура посів 4 місце.

Серед дівчат цього віку перемогла кременчанка Вікторія Коваль. Лише 0,033сек переможниці поступилася учениця 9 класу Анна Шкрет. Десятикласниця Олександра Мох фінішувала третьою.

В командній гонці найкращий результат показала збірна Львівської обл.-І, за яку виступали Бабура, Марціновський і Шкрет. Збірна Львівщини-ІІ у складі Микиєвича, Мох і Максима Тупого (7 кл.) на другому місці.

Серед тринадцятилініх чемпіоном України став учень 7 класу Станіслав Креховецький.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Санкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FIL Санкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FIL Опубліковано: П`ятниця, 31 травня 2019 9-12 травня 2019р. у м.Цвікау (Німеччина) відбувся літній кубок FIL (Міжнародна федерація санного спорту) зі спусків на санкороликах. Санкарі з 6 країн: Німеччини, Австрії, Польщі, Словаччини, Чехії та України різних вікових категорій змагалися у спусках на санній трасі з пластмасовим покриттям довжиною...

Переглядів: 702 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Пилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спорту Пилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спорту Опубліковано: П`ятниця, 29 березня 2019 На санно-бобслейній трасі м.Сігулди, що у Латвії, 20-21 березня 2019р. відбувся чемпіонат України з санного спорту серед юніорів. У з’їздах на одномісних санях срібним призером чемпіонату став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Роман Пилипів (на фото). Переможцю - львів’янину Ігору...

Переглядів: 566 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook