Період публікації:

від

до

Категорія:

Юна Яна Чучмарьова – триразова чемпіонка України зі стрільби серед молоді

Опубліковано: П`ятниця, 12 липня 2019 

min
max

3-9 липня 2019р. у м.м.Львові та Вінниці відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед учнів спортивних шкіл віком до 23 років.

Пістолетна частина чемпіонату проходила у Львові.

В особистій першості серед жінок триразовою чемпіонкою стала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури юна Яна Чучмарьова (на фото). Яна не мала собі рівних у стрільбі з пневматичного пістолета на 10м (вправа ПП-3), зі спортивного пістолета на 25м (МП-5) і зі стандартного пістолета на 25м (МП-10). У всіх трьох вправах основною конкуренткою Яні була вихованка училища Поліна Конарєва (вип. 2018р.), яка сьогодні представляє м.Дніпро, звідки родом. Отже, Поліна Конарєва – триразова віцечемпіонка.

Минулорічна випускниця училища Соломія Возняк посіла 4 місце у вправі МП-10 і замкнула фінальну вісімку в МГ-5.

Серед чоловіків дві золоті нагороди в активі студента ІІ курсу Юрія Колесника. Юрій переміг у стрільбі з пневматичного та стандартного пістолетів. У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м (вправа МП-8) у Юрія ІІ місце. Ще один другокурсник Гліб Кігітов показав п’ятий результат у вправах МП-10 та сьомий – в ПП-3.

У стрільбі змішаних команд бронзовою призеркою чемпіонату стала Лілія Нестеренко (вип. 2016р.). Колесник і Возняк посіли 4 місце, а Роман Плескун (11 кл.) – шосте.

Серед гвинтівочників дві «бронзи» на рахунку студента ІІІ курсу Святослава Гудзого. Святослав посів ІІІ місця у стрільбі з пневматичної гвинтівки та з малокаліберної з трьох положень.

Студентка ІІ курсу Владислава Коваль двічі п’ята: у стрільбі з трьох положень та разом з Гудзим у міксті (змагання змішаних команд).

Цьогорічні випускники Софія Пакліковська і Олег Замико у міксті – бронзові лауреати.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

На престижних змаганнях у Мюнхені Гліб Кігітов дістався до фіналів На престижних змаганнях у Мюнхені Гліб Кігітов дістався до фіналів Опубліковано: Понеділок, 27 січня 2020 Біля 650 стрільців з-понад 40 країн світу взяли участь у традиційних міжнародних змаганнях «H&N  Cup» зі стрільби з пневматичної зброї, які 22-26 січня 2020р. відбулися у м.Мюнхені (Німеччина). У стрільбі з пневматичного пістолета серед юніорів двічі до фіналів діставався студент ІІ курсу Львівського...

Переглядів: 76 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Ольга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолета Ольга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолета Опубліковано: Четвер, 23 січня 2020 У м.Львові 10-16 січня 2020р. відбувся відкритий зимовий чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї. У стрільбі з пістолета зимовою чемпіонкою стала вихованка Львівського училища фізичної культури Ольга Болонна (вип.2000р.). У фіналі Болонна (на фото) на 0,1 очка перестріляла рівнянку Анастасію...

Переглядів: 375 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook