Період публікації:

від

до

Категорія:

Звіт директора Дашавського НВК

Опубліковано: П`ятниця, 14 Червня 2019 

min
max

11 червня  в опорному НВК «Дашавський ЗНЗ І – ІІІ ст. – ДНЗ» відбувся звіт директора школи про проведену роботу 2018 – 2019 н. р. У загальних зборах взяли участь члени трудового колективу НВК, учителі, батьки, представники органів місцевого самоврядування, настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці о. Орест Демків.

Захід пройшов у робочій, дружній та позитивній атмосфері. Виступаючи перед присутніми, Михайлевич М. Я. розповів про навчальний заклад, його кадрове забезпечення, про освітній процес, виховну, методичну роботу. Відзначено роботу вчителів та  результати навчальних досягнень учнів  в олімпіадах, конкурсах районного та обласного рівнів. Михайло Ярославович звернув увагу  на тісну співпрацю адміністрації школи з батьками, громадськістю, селищною Радою, музичною школою мистецтв.

Директор окремо звернув увагу на стан охорони праці НВК, фінансово-господарську діяльність та подякував батькам за допомогу в участі у конкурсі проектів регіонального розвитку.

Заступник директора з ВР Кузів О. О. відзначила добру роботу директора НВК, його бажання завжди підтримати та допомогти, надати слушну пораду та подякувала Михайлу Ярославовичу за те, що він завжди з великою увагою ставиться до учнів, батьків та вчителів, на належному рівні контролює освітньо-виховний процес.

74 учасники, які взяли участь у відкритому голосуванні, одноголосно ухвалили визнати роботу директора опорного НВК «Дашавський ЗНЗ І- ІІІ ст. - ДНЗ» Михайлевича Михайла Ярославовича задовільною.

На завершення Михайло Ярославович подякував присутнім за таку велику підтримку та зазначив, що тільки спільними зусиллями можна досягти успіху.

Немає коментарів

Схожі статті:

Україна - країна нескорених Україна - країна нескорених Опубліковано: Понеділок, 25 листопада 2019 22 листопада 2019 року в ОНВК "Дашавський ЗНЗ I-III ст. - ДНЗ" відбулася лінійка-реквієм, присвячена Дню Гідності та Свободи "Україна - країна нескорених". Учні 7-А класу разом з класним керівником Яцків Лесею Василівною вшанували патріотизм і мужність громадян-учасників Помаранчевої Революції 2004 року...

Переглядів: 77 Коментарів: 0

Відділи освіти

Буремний листопад 1918-го р. Буремний листопад 1918-го р. Опубліковано: П`ятниця, 01 листопада 2019 Щасливий той народ, що має змогу знати історію свого краю, але двічі щасливий той народ, який після тривалого небуття врешті відкриває своє минуле. Важкий і тернистий шлях пройшла Україна, гірка доля впала на плечі українського народу. 1 листопада в опорному «НВК Дашавський ЗНЗ I-III ст.-ДНЗ» відбувся...

Переглядів: 384 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook