Період публікації:

від

до

Категорія:

Всеукраїнський форум «Відповідальне лідерство - шлях до успіху»

Опубліковано: П`ятниця, 13 грудня 2019 

min
max

5-6 грудня в Києві відбувся Всеукраїнський форум «Відповідальне лідерство - шлях до успіху».

До участі у форумі були запрошені представники обласних рад учнівського самоврядування всієї України.

В перший день відбувався конкурс «Лідер 2019 року», в якому взяла участь президент Львівського обласного учнівського парламену "ЛОУП" Софія Скречко. На цьому конкурсі було 3 етапи.

1 етап. Відеоролик-презентація на тему «Чому я?». Коротка розповідь про себе та свою діяльність в учнівському самоврядуванні із зазначенням аргументів, чому саме він (вона) достойні здобути титул «Лідер 2019 року».

2 етап. «Ми - єдина Україна!». Потрібно було зробити звіт про проведений проект чи акцію, під час якої учнівським самоврядуванням області чи окремим закладом освіти проведено унікальну суспільно-корисну роботу, акцію, проект, тощо.

3 етап. «Процвітання нашого краю - у руках громади». Кожен учасник отримав особисте завдання із відповідної тематики, під час виконання якого він (вона) повинні були переконливо та аргументовано запропонувати вирішити зазначену в завданні проблему.

Результати конкурсу вже були оголошені наступного дня. Усі учасники отримали сертифікати та подарунки від партнерів.

Окрім цього наші парламентарі мали змогу відвідати багато різноманітних тренінгів, які дали можливість нашим активним, розумним та небайдужим дітям розкрити свої таланти і здібності, навчитися планувати  і брати відповідальність за свої вчинки, слова та наміри.

Дуже приємно було усвідомлювати, що мислять вони по-дорослому і прагнуть змінити світ, власне життя і країну.

 

керівник гуртка "Лідер" Шевчук К.-А.А.

Ключові слова:

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook