Період публікації:

від

до

Категорія:

Весняна толока у Скварявській ЗОШ І-ІІІ ст.

Опубліковано: Середа, 17 квітня 2019 

min
max

Весна непомітною і тихою ходою завітала до нас. Як ми всі скучили за її теплим сонячним промінням та свіжим вітерцем. Оновлюється природа, веселіше защебетали птахи. Зима ще прагне нагадати про себе ранковими приморозками та її сила щодня слабшає. Природа потребує нашого захисту і саме від нас залежить вона зараз!

Традиційно у Скварявській ЗОШ І-ІІІ ст. в березні-квітні 2019 року пройшов місячник Довкілля.

Заходи проводились згідно плану. Протягом місяця учні та працівники школи дбали про чистоту і порядок на шкільному подвір’ї та прилеглих до нього територій. Впродовж місяця проходили різноманітні заходи: акція «Первоцвіти просять захисту», акція «Посади дерево і збережи його», урочисте свято «День зустрічі птахів».

Упродовж  березня-квітня було обрізано та побілено дерева на шкільному подвір’ї, впорядковано спортивний майданчик, не залишилися поза увагою робочої групи і квітники.

Педагог-організатор разом з учнями надали допомогу одиноким жителям села, ветеранам педагогічної праці.

Класними керівниками проводилися тематичні уроки «Збережемо світ навколо нас», бесіди з метою формування екологічного світогляду учнів.

 Було зазначено, що проведення таких заходів дає можливість згуртувати молодь, вчить їх дбайливо ставитися до навколишнього середовища, виробляє вміння працювати колективно.

Немає коментарів

Схожі статті:

День вишиванки у Скварявській ЗОШ І-ІІІ ст. День вишиванки у Скварявській ЗОШ І-ІІІ ст. Опубліковано: П`ятниця, 17 травня 2019 Не перший рік у Скварявській ЗОШ І-ІІІ ст., як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні, вчителі та батьки школи у третій четвер травня долучилися до акції “Одягни вишиванку”. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці,...

Переглядів: 57 Коментарів: 0

Відділи освіти

Навчання основ цивільного захисту у Скварявській ЗОШ І-ІІІ ст. Навчання основ цивільного захисту у Скварявській ЗОШ І-ІІІ ст. Опубліковано: Понеділок, 13 травня 2019 Приємно, що військовослужбовці Національної гвардії співпрацюють з навчальними закладами. У першу чергу зі школами. Цього тижня до Скварявської ЗОШ І-ІІІ ст. завітали представники Навчального центру Національної гвардії України (м. Золочів). Лейтмотивом зустрічі була розповідь про основи цивільного...

Переглядів: 73 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook