Період публікації:

від

до

Категорія:

Обласний семінар «Системи інсталяції для санітарно-технічних виробів»

Опубліковано: Середа, 20 березня 2019 

min
max

15 березня  2019  року  на  базі  ДНЗ «ВПУ-34 м.Стрий» відбувся  обласний  семінар викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів  виробничого навчання з  професій   «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» на тему:  «Системи інсталяції для санітарно-технічних виробів».
В семінарі прийняли участь: методист НМЦ ПТО у Львівській області Гузюк В.Б.,   викладачі та майстри виробничого навчання  професійно-технічних навчальних закладів.
На семінарі розглядались  наступні питання:
-    вступне слово директор ДНЗ «ВПУ-34 м.Стрий» Кизима О.З.
-   майстер-клас на тему «Технологія і монтаж інсталяції унітазу», провели: викладач професійно-теоретичної підготовки з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» та майстер виробничого навчання Кулига М.М.
-    охорона праці та техніка безпеки при вивченні спецтехнології з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування»  - викладач професійно-теоретичної підготовки Л.М. Павлів.
- ознайомлення з навчально-практичним центром з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» ,провів майстер виробничого навчання Борщик Т.І.
Учасники семінару ознайомились з досвідом роботи викладачів та майстрів виробничого навчання ДНЗ «ВПУ-34 м.Стрий», ділились власним досвідом роботи, обмінювалися думками щодо вирішення актуальних проблем, що були  озвучені в ході роботи семінару.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Стрийське вище художнє професійне училище на II-му Форумі професійної освіти Стрийське вище художнє професійне училище на II-му Форумі професійної освіти Опубліковано: Понеділок, 22 квітня 2019 18 квітня у виставковому центрі «Південний-ЕКСПО» відбувся II Форум професійної освіти, участь у якому взяли 50 закладів професійної освіти Львівщини. Стрийське вище художнє професійне училище представило на Форумі свої професії, сувенірну продукцію, а також майстер-класи із різьби по дереву, соломоплетіння,...

Переглядів: 7 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Конкурс фахової майстерності з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» Конкурс фахової майстерності з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» Опубліковано: Понеділок, 22 квітня 2019 У Рівненської області на базі Вищого професійного училища № 22 м. Сарни, 17 квітня 2019 року пройшов регіональний тур конкурсу фахової майстерності з професії "Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування". Львівщину представила команда  Вищого професійного училища № 34 м. Стрия. Практична частина...

Переглядів: 5 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»
06 - 12 травня 2019

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»

Опубліковано: Четвер, 04 квітня 2019


Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»
17 - 19 травня 2019

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»

Опубліковано: Четвер, 14 березня 2019


Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook