Період публікації:

від

до

Категорія:

Обласний семінар «Системи інсталяції для санітарно-технічних виробів»

Опубліковано: Середа, 20 березня 2019 

min
max

15 березня  2019  року  на  базі  ДНЗ «ВПУ-34 м.Стрий» відбувся  обласний  семінар викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів  виробничого навчання з  професій   «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» на тему:  «Системи інсталяції для санітарно-технічних виробів».
В семінарі прийняли участь: методист НМЦ ПТО у Львівській області Гузюк В.Б.,   викладачі та майстри виробничого навчання  професійно-технічних навчальних закладів.
На семінарі розглядались  наступні питання:
-    вступне слово директор ДНЗ «ВПУ-34 м.Стрий» Кизима О.З.
-   майстер-клас на тему «Технологія і монтаж інсталяції унітазу», провели: викладач професійно-теоретичної підготовки з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» та майстер виробничого навчання Кулига М.М.
-    охорона праці та техніка безпеки при вивченні спецтехнології з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування»  - викладач професійно-теоретичної підготовки Л.М. Павлів.
- ознайомлення з навчально-практичним центром з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» ,провів майстер виробничого навчання Борщик Т.І.
Учасники семінару ознайомились з досвідом роботи викладачів та майстрів виробничого навчання ДНЗ «ВПУ-34 м.Стрий», ділились власним досвідом роботи, обмінювалися думками щодо вирішення актуальних проблем, що були  озвучені в ході роботи семінару.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Захист випускних кваліфікаційних робіт у Стрийському ВХПУ Захист випускних кваліфікаційних робіт у Стрийському ВХПУ Опубліковано: П`ятниця, 21 Червня 2019 14, 18 і 20 червня 2019 року відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт у групах  за професією «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник».  До уваги комісії були представлені зачіски, стрижки та художній манікюр, які виконали учні під керівництвом майстрів виробничого навчання та викладачів спецдисциплін. Учні ...

Переглядів: 1233 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Співпраця – шлях до успіху! Співпраця – шлях до успіху! Опубліковано: Середа, 05 Червня 2019 Стрийське ВХПУ вже багато років успішно співпрацює з підприємцями міста Стрия та Стрийського району. Співпраця закладу освіти із  роботодавцями передбачає підготовку висококваліфікованих робітників згідно кваліфікаційної характеристики за професією «Живописець». Знання, вміння, навички, застосування...

Переглядів: 434 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій

26 Форум видавців у Львові
18 - 22 вересня 2019

26 Форум видавців у Львові

Опубліковано: П`ятниця, 06 вересня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook