Період публікації:

від

до

Категорія:

Дитячий будинок «Добре серце»

 

min
max

Дитячий будинок "Добре серце" було засновано 17.02.1999 р. Засновником закладу є Буська районна державна адміністрація, яка делегує свої функції, передбачені статутом (крім реорганізації та ліквідації І закладу) відділу освіти Буської райдержадміністрації. Фінансується дитячий будинок «Добре серце» із загального фонду районного бюджету. Для утримання дітей у дитячому будинку змішаного типу «Добре серце» в 2011 році було виділено 996 тисяч 400 грн

Навчання вихованців Дитячого будинку «Добре серце» проводиться в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Новий Милятин, де створено усі умов для розумового і фізичного розвитку та навчання дітей. Вихованці дитячого закладу забезпечені канцелярським приладдям, засобами особистої гігієни.                                                          

Бібліотечний фонд дитячого будинку (книги, брошури, журнали) становить більше тисячі примірників. Заклад має в користуванні 2 автотранспортні засоби ВАЗ 21043, ГАЗ 14 місний). На даний час будується господарське приміщення, ведеться капітальний ремонт душових, в планах – спортзал і дитячий майданчик.

Кількість вихованців станом на 01.01.2013: 38

Фотогалерея

Львівська область, Буський район, с. Новий Милятин, вул. Шевченка, 1

тел.: 0-264 4 2 321, 0987950467

Директор: Баландюк Тарас Володимирович

 

Немає коментарів


Дивіться також:

Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

У Львівському державному університеті фізичної культури вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні (фото)

У вівторок, 21 лютого, в актовому залі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбувся тематичний захід з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні – «Україна у боротьбі за незалежність:...

 Медіа-сторінка КЦ ЛОДА з питань мобілізації та АТО підлягає розповсюдженню в населених пунктах області (місто, селище, село) в місцях скупчення населення на інформаційних щитах, дошках оголошення, тощо, оприлюдненню на інформаційних стендах в приміщеннях державних органів (підприємствах, установах, організаціях).

Останній номер у фейсбуці - https://www.facebook.com/koorcenter


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook