Період публікації:

від

до

Категорія:

Бориславський дитячий будинок «Оріана»

 

min
max

Дитячий будинок «Оріана» м. Борислава заснований в 1993р., знаходиться по вулиці Шевченка 107, у приміщенні колишнього дошкільного закладу №10. Приміщення дитячого будинку складається з трьох корпусів, це-головний корпус, адміністративний і харчоблок.

В закладі функціонує дві групи – дошкільна - молодша шкільна та старша шкільна групи.

Навчаються вихованці у ЗОШ № 3 м. Борислава, 6 дітей відвідують спортивну школу, 2-є школу мистецтв.

У дитячому будинку плідно працює гурток «Умілі руки», вихованці вишивають бісером, виготовляють різні аплікації «Орегамі». У міському Краєзнавчому музеї була організована виставка дитячих робіт. Діти займаються у драмгуртку, вокальному ансамблі «Оріаночка».

Вихованці беруть активну участь у всіх заходах ЗОШ № 3 та міських святах.

Тісна співпраця з Дрогобицькою духовною семінарією. Кожної п’ятниці семінаристи проводять бесіди з дітьми. Разом із вихованцями дитячого будинку м. Дрогобича і спец – школи інтернат с. Нагуєвичі проводяться свята, розваги. Ведеться переписка з дітьми українських недільних шкіл США м. Чікаго і Англії – Лондон. Діти цих шкіл приїжджали до дітей в гості. Робота в дитячому будинку ведеться так, щоб діти почувалися як у рідному домі і жили однією дружньою сімє’ю.

Інформація про директора.

Костира Ірина Остапівна – освіта вища. Закінчила Прикарпатський університет, спеціальність – викладач педагогіки та психології дошкільної, вихователь дошкільної установи, 38 років педагогічного стажу, 17 років на посаді директора дитячого будинку «Оріана».

Кількість вихованців станом на 01.01.2013: 27

м. Борислав, вул. Шевченка, 107

тел. 0-248 5-81-83, 8-0662551945

Директор Костира Ірина Остапівна

 Додатки:

Про дитячий будинок «Оріана»

Немає коментарів


Дивіться також:

Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

У Львівському державному університеті фізичної культури вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні (фото)

У вівторок, 21 лютого, в актовому залі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбувся тематичний захід з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні – «Україна у боротьбі за незалежність:...

 Медіа-сторінка КЦ ЛОДА з питань мобілізації та АТО підлягає розповсюдженню в населених пунктах області (місто, селище, село) в місцях скупчення населення на інформаційних щитах, дошках оголошення, тощо, оприлюдненню на інформаційних стендах в приміщеннях державних органів (підприємствах, установах, організаціях).

Останній номер у фейсбуці - https://www.facebook.com/koorcenter


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook