Період публікації:

від

до

Категорія:

Дні фінансової обізнаності

 

min
max

Із 1 по 3 листопада у Львові пройдуть Дні фінансової обізнаності під гаслом «Керуй фінансами впевнено!». Захід покликаний заохотити львів’ян і гостей міста приділити ще більше уваги управлінню власними фінансами та бюджетом, підготувати молодь до прийняття впевнених та зважених фінансових рішень.

Під час Днів фінансової обізнаності відбудуться інтерактивні тренінги, ігри та семінари для молоді, лекції та презентації від провідних фінансистів країни. Також бажаючі зможуть відвідати унікальну історичну експозицію українських грошей та сучасних пам’ятних монет, що вперше буде представлена за межами Національного банку України. Ознайомитися із програмою заходів можна тут.

Усі заходи проекту відбуватимуться у Будинку вчених за адресою: вул. Листопадового Чину, 6. Зареєструватися на участь можна тут, вхід – вільний.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook