Період публікації:

від

до

Категорія:

Науково-практичний семінар «Сучасні технології навчання дітей з глибокими порушеннями зору»

 

min
max

Департамент освіти і науки облдержадміністрації інформує, що 30 травня – 2 червня спільно з Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та комунальним закладом Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» в рамках співпраці з польськими колегами (м. Познань) зі створення тренінгового центру з питань реабілітації дітей сліпих та зі зниженим зором за участі Міністерства освіти і науки України проводитиметься науково-практичний семінар «Сучасні технології навчання дітей з глибокими порушеннями зору».

До участі в семінарі запрошуються педагогічні працівники, які навчають дітей з глибокими порушеннями зору: вчителі початкових класів, учителі-дефектологи спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів, навчально-реабілітаційних центрів, учителі спеціальних та інклюзивних класів загальноосвітніх навчальних закладів та асистенти вчителя.

Участь у семінарі буде врахована як кредит (32 год.) курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Оплата витрат на відрядження здійснюється за рахунок сторони, що відряджає.

Початок семінару – 30 травня о 10:00 год. за адресою: м. Львів, вул. Володимира Великого, 87-А, Навчально-реабілітаційний центр «Левеня», корпус № 1.

Контактні телефони: (032) 263-40-88, 263-41-72. E-mail: lewenia@ukr.net.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook